یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

اعزام بیش از۲ هزار ناوگان باری استان همدان به خوزستان

رییس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان

همدان _رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: ۲ هزار و ۷۵۰ ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به خوزستان اعزام شدند.

به گزارش  قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، جمشید عظیمی رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت تخلیه بنادر و انتقال کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به سراسر کشور، از ابتدای خرداد امسال تاکنون درمجموع ۲ هزار و ۷۵۰  دستگاه از ناوگان باری همدان به مناطق جنوبی بندر امام( ره )، اهواز، اندیمشک، دزفول و... اعزام شده است.

 عظیمی با اشاره به اینکه این کالاها شامل چغندر قند و سایر کالاهای اساسی است، یادآور شد: این اداره به منظور سیاست های سازمان و کمک به تخلیه بنادر و انتقال سریع محصولات کشاورزی و فساد پذیر از سطح مزارع استان خوزستان به دست صاحبان کالا با استفاده از ظرفیت ناوگانهای ملکی و زیرپوشش شرکت های حمل ونقل استان اقدام به این امر کرده است .

وی ادامه داد: این استان همزمان نیز به عنوان یکی از مبادی حمل گندم به سایر استان ها در زمینه تهیه و اعزام ناوگان برای حمل کالاهای اساسی استان فعالیت می کند.

رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بیان کرد: از مشکلات این طرح سوخت کم ناوگان های فعال، با توجه به کارکرد پایین بیشتر ناوگان ها در دوره قبل است که به منظور جبران سهمیه و به منظور تشویق رانندگان و درخواست آنها،  پیشنهاداتی برای در نظر گرفتن سهمیه سوخت تشویقی به دفتر کالا ارسال شده  که در صورت امکان این سهمیه برای ناوگان هایی که از مبادی مورد نظر اقدام به حمل کالاهای خاص می کنند، در نظر گرفته شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.