یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی.

جلسه مجازی شعر با موضوع «شهادت امام جعفر صادق(ع)» برپا می‌شود

جلسه مجازی شعر با موضوع «شهادت امام جعفر صادق(ع)»

جلسه مجازی شعر با موضوع «شهادت امام جعفر صادق(ع)» به همت انجمن ادبی رضوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برپا می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، هشتمین جلسه از سری جلسات مجازی انجمن‌های شعر رضوی سراسر کشور در قالب ارتباط با انجمن شعر رضوی اصفهان با برنامه‌های شعرخوانی و معرفی کتاب، دوشنبه ۲۶ خرداد ۹۹ از ساعت ۱۸ به‌صورت پخش زنده(live) در اینستاگرام برگزار خواهد شد.
این محفل ادبی مجازی با حضور محمدکاظم کاظمی مجری کارشناس، محمدجواد غفورزاده(شفق) استاد جلسه و همچنین ارتباط ویژه با محمدعلی مجاهدی(پروانه) از قم برپا می‌شود.
مصطفی جلیلیان مصلحی، محمدعلی بقایی، محمدجواد الهی‌پور و محسن ناصحی(دبیر انجمن شعر رضوی اصفهان)، از دیگر استادان و شاعران مطرح استان و کشور در این جلسه شعرخوانی مجازی ویژه فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) هستند.
از عموم علاقه‌مندان شعر آیینی به‌ویژه اعضای انجمن‌های شعر رضوی کشور دعوت می‌شود با مراجعه به صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir در این محفل ادبی به‌صورت مجازی حضور به هم رسانند.
لازم به ذکر است، اهل شعر و ادب می‌توانند برنامه‌های انجمن ادبی رضوی را به‌ویژه در دوران رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در فضای مجازی از طریق اینستاگرام و پیام‌رسان‌های بله به نشانی anjoman_adabi_razavi@ دنبال کنند.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.