یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

تفکیک زباله به صورت نرم افزاری در کاشمر

مدیر اجرای این طرح شهری در کاشمر

طرح تفکیک زباله و حفظ منابع طبیعی و زیبا سازی شهر به صورت نرم افزاری در کاشمر اجرا شد.

به گزارش قدس آنلاین، ترشیزی مدیر اجرای این طرح شهری در کاشمر گفت: با اپلیکیش مپ استارتاپ اینترنتی به کمک محیط زیست، طرح جمع آوری پسماند خشک در شهرستان با هدف تفکیک زباله راه اندازی شد.
او با بیان این که اجرای طرح تفکیک زباله نیازمند بسیج همگانی است. افزود: با هدف افزایش آگاهی شهروندان برای استفاده از این طرح، افرادی برای آموزش به شهروندان به منازل آن‌ها مراجعه و با نصب اپیلیکیش وبیان نکات لازم درباره طرح ونحوه استفاده از آن سعی می‌کنند مشارکت حداکثری مردم را در این طرح داشته باشند.
مدیر اجرای طرح تفکیک زباله به صورت نرم افزاری ادامه داد: ساماندهی زباله گردها با ایجاد گرمخانه زیر نظر شهرداری، ساماندهی سگ‌های ولگرد وبلاصاحب و انتقال به خارج از شهرو نگهداری در محیطی مناسب، اهداء کیسه زباله در منازل و ورودی تفرجگاه‌ها از دیگر اهداف این اپلیکیشن است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);