سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

مدیرکل ارشاد خراسان رضوی:

خانه مطبوعات می‌تواند اختلاف‌نظرها را به عقلانیت جمعی تبدیل کند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این دوره انتخابات خانه مطبوعات استان از نظر مشارکت و حضور سلایق مختلف در ثبت نام هیات مدیره، رشد خوبی داشته است و خانه مطبوعات می‌تواند این اختلاف نظر و سلایق را به یک وحدت اجتماعی و عقلانیت جمعی تبدیل کند.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر جعفر مروارید در بازدید از ستاد انتخابات خانه مطبوعات،  با اشاره به جایگاه رسانه‌ای استان و تاثیرگذاری آن در کشور گفت: مشهد و خراسان رضوی از قدیم مهد پیشکسوتان و فعالان عرصه رسانه بوده، هر چند تهران از نظر کمی در صدر است؛ ولی تاثیرگذاری رسانه‌های این استان و کیفیت آن مثال‌زدنی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این که این انتخابات صنفی است، بیان کرد: انتخابات صنفی است؛ اما صنفی که راه به سوی بلوغ اجتماعی و سیاسی می‌برد، اگر خانه مطبوعات نماینده نسبی روزنامه‌نگاران استان باشد، می‌توانیم به این نهاد مدنی کمک کنیم و پشت آن بایستیم و مطالبات به حق آن‌ها را از سایر ارگان‌ها و نهادها پیگیری و محقق کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، وی با اشاره به اختلاف نظرها و سلایق مختلف سیاسی گفت: در این دوره همه سلایق و گروه‌های سیاسی در انتخابات شرکت کرده‌اند، خانه مطبوعات می‌تواند این اختلاف نظر و سلایق را به یک وحدت اجتماعی و عقلانیت جمعی تبدیل کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به میزان مشارکت در انتخابات خانه مطبوعات بیان کرد: میزان مشارکت در انتخاباتی که به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، شاخص مطلوبی است و نشان می‌دهد که اعضاء این خانه نسبت به این تشکل صنفی حساسیت دارند و می‌توانند خانه را در رسیدن به اهدافش کمک کنند.

مروارید اظهار کرد: اقدامات خوبی در دوره گذشته صورت گرفته است که از تک تک اعضاء هیات مدیره خانه مطبوعات تشکر و قدردانی می‌کنیم.

انتخابات خانه مطبوعات خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور امروز ۲۷ خرداد از ساعت ۹ الی ۱۳ با رقابت ۳۴ کاندیدا به صورت الکترونیکی برگزار شد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.