پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

هشدار حماس به نتانیاهو در مورد الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی

عاروری

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره عملی کردن الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی هشدار داد.

قدس آنلاین: «صالح العاروری» نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس خطاب به بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره الحاق کرانه باختری  گفت: پشیمان خواهی شد و بهای سنگینی پرداخت خواهی کرد.

وی در یک گردهمایی مردمی که در مخالفت با الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی و معامله قرن برگزار شده بود گفت: رژیم صهیونیستی گمان می کند که ائتلافش با دونالد ترامپ و تلاش برخی از کشورهای عربی و اسلامی برای عادی سازی روابط با این رژیم او را قادر خواهد کرد که اراده ملت فلسطین را در هم بشکند و آنها را از مقاومت ناامید کند. ولی او متوهم است، چرا که ما خسته نخواهیم شد و شکست نخواهیم خورد.

العاروری اظهار داشت: ما از یک وجب از خاک فلسطین چشم پوشی نخواهیم کرد.

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: گروه های فلسطینی آماده پرداخت بها برای آینده ملت فلسطین و آزادی آن هستند.

وی با تاکید بر ضرورت وحدت ملی گفت: ما در لحظه سرنوشت سازی قرار داریم و نباید به مسائل حاشیه ای و حزبی توجه کنیم و مسائل ملی و اصلی خود را از یاد ببریم. همه باید در کنار یکدیگر قرار بگیریم و اختلافات را کنار بگذاریم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);