شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

بهره برداری از فاز اول پردیس تئاتر شهر مشهد در تیر ماه ۱۴۰۰

تئاتر

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به رفع مشکلات پروژه پردیس تئاتر شهر گفت: طبق زمانبندی جدید فاز اول پردیس تئاتر شهر ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ آماده بهره برداری خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در حاشیه بازدید و آغاز فعالیت مجدد عملیات اجرایی پروژه پردیس تئاتر شهر که با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد انجام شد، ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل تاخیر به وجود آمده در اجرای این پروژه اظهار کرد: بخش زیادی از تاخیر به وجود آمده، خارج از اختیار شهرداری مشهد بوده است.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه خوشبختانه با رفع مشکلات اولیه، از امروز فعالیت مجدد پروژه در ۱۳ هزارمتر زیر بنا آغاز شده است، افزود: در حال حاضر نقشه‌های پروژه در اختیار ما قرار گرفته و موضوعات و توافقات مرتبط نیز با آستان قدس رضوی انجام شده است.

وی بیان کرد: این پروژه در آذر ماه سال گذشته آغاز شده و در همان زمان به مردم وعده دادیم که زمانبندی فاز اول پروژه که شامل ساخت بلک باکس با زیربنا ۶ هزار متر مربع بوده، را تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ آماده بهره برداری کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه از آن زمان حدود هفت الی هشت ماه گذشته است و مشکلات موجود پروژه را با تاخیر هفت ماهه مواجه کرده است، بیان کرد: تمام تلاش ما این است که با سه شیفته شدن اجرای پروژه، تاخیر پیش آمده را جبران و فاز اول پردیس تئاتر شهر را ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ و حداکثر با دوماه تاخیر از زمانبندی اولیه به بهره برداری برسانیم.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: برای اجرای پردیس تئاتر شهر مشهد در فاز اول حدود ۶۵ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که نزدیک به ۴۵ میلیارد تومان آن در بودجه امسال دیده شده و مابقی نیز در اصلاح بودجه یا در بودجه سال آینده لحاظ خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.