شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱

نماینده تربت‌حیدریه بر پرهیز از دعواهای سیاسی تاکید کرد

جلسه اداری

نماینده مردم تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کنار گذاشتن دعواهای سیاسی گفت: ضرورت دارد برای خدمت به مردم پا به میدان جهاد گذاشت.

به گزارش قدس آنلاین، محسن زنگنه در جلسه شورای اداری تربت‌حیدریه اظهار کرد: شاخص ما برای مدیران دستگاه‌های اجرایی، کار جهادی و شایسته‌سالاری است و در برابر کسانی که بخواهند حواشی ایجاد کرده و ما را از مسیر اصلی منحرف کنند، با قدرت خواهیم ایستاد.
وی ادامه داد: برخی افراد علاقه دارند در فضای مجازی فضا را ملتهب نشان دهند، اما واقعیت‌ها اینگونه نیست.

این نماینده مجلس یازدهم گفت: عزم نمایندگان و رییس مجلس شورای اسلامی برای جهش تولید است و بر این اساس ظرف چند روز آینده تشکیل کمیسیون ویژه جهش تولید در صحن مجلس به رای گذاشته می‌شود و ریاست مجلس نیز در قالب  سفرهای استانی و شهرستانی مسایل مرتبط با آنها را پیگیری خواهد کرد.
وی افزود: یکی از شهرستان‌های حوزه انتخابیه ۶۰ میلیارد ریال بودجه عمرانی دارد و این در حالی است که به شهرستان دیگری در این استان با جمعیت ۲۷ هزار نفر، ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی اختصاص داده شده است و همین شهرستان با این حجم بودجه درخواست بودجه بیشتری دارد، لذا توقع داریم نخستین مراجعه‌کنندگان به ما فرمانداران حوزه انتخابیه باشند.
زنگنه ادامه داد: در دهه کرامت یک کار بزرگ در حوزه زعفران را به مردم معرفی خواهیم کرد که راهبرد اصلی آن اجرای عملیات جمع‌آوری، فرآوری و خشک کردن زعفران به صورت متمرکز است که در این برنامه ۶۰۰ هزار نفر در روز حضور خواهند داشت.
وی گفت: همه پروژه‌ها در اولویت هستند و اعلام می‌کنیم مردم به شایعات توجه نکنند و پروژه فولاد رخ ادامه خواهد یافت، اما برخی مشکلات آن از جمله مشکل تامین آب آن از محل تصفیه خانه فاضلاب باید برطرف شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه نیز گفت: مدیران دولتی حق ورود به فضای مجازی و مجادله با ادمین کانال‌ها را ندارند و دولت و مدیران باید در فضای حقیقی از عملکرد خود سخن بگویند.
علی رستمی افزود: بگو و مگوها در شهرستان تا حدی خوب است که منجر به مچ گیری و تسویه حساب‌های جناحی و شخصی نشود.
وی با بیان اینکه از چند روز گذشته چند سطح دیگر به سطوح بیماری کرونا افزوده شده است ادامه داد: این سطوح عبارت از سبز بی‌خطر، سفید کم‌خطر، زرد متوسط، نارنجی پرخطر و قرمز خطرناک می‌باشند که وضعیت این خطه از این نظر نارنجی پرخطر گزارش شده ‌است.

فرماندار تربت‌حیدریه احتمال بازگشت محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها را ممکن دانست و از مردم خواست دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.