یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان:

۶ نیروگاه‌ خورشیدی در استان همدان فعال شده است

شیرزاد جمشیدی

همدان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: تعداد نیروگاه‌های خورشیدی استان همدان در حال حاضر به ۶ نیروگاه و تعداد نیروگاه‌های CHP به ۴ نیروگاه رسیده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان اظهارکرد: سرانه مصرف خانگی برق از شاخص‌های مهم به شمار می‌رود و این عدد در استان همدان در حال حاضر به یک هزار و ۸۹۶ کیلووات رسیده و نسبت به سال ۹۷ دو درصد رشد داشته که باید خود را به میانگین جهانی برسانیم.

جمشیدی با بیان اینکه سال گذشته در تعداد و کیلومتر شبکه‌های برق رسانی نیز ۱.۶ درصد نسبت به سال ۹۷ و در بخش روشنایی معابر حدود یک درصد رشد تأسیسات داشتیم، گفت: در حوزه فروش انرژی نیز شاهد ۴.۵ درصد و در حوزه انرژی تحویلی ۴.۶ درصد رشد بودیم.

وی با اشاره به عملکرد استان همدان در حوزه انرژی‌های نو و تجدید پذیر عنوان کرد: تعداد نیروگاه‌های خورشیدی استان همدان در حال حاضر به ۶ نیروگاه و تعداد نیروگاه‌های CHP به ۴ نیروگاه رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان ادامه داد: تعداد نیروگاه‌های به ظرفیت انشعاب ما از ۱۷ به ۳۸ نیروگاه در سال ۹۸ رسید و در دو ماه اخیر نیز رشد قابل توجهی داشته که حدود ۱۲۴ درصد در تعداد و ۱۱۲ درصد در ظرفیت رشد داشتیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.