دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

کشف بیش از ۱۲۰۰ نخ سیگار قاچاق در شیروان

سیگار قاچاق

خراسان شمالی- جانشین فرماندهی انتظامی شیروان از کشف بیش از یک هزار و ۲۸۰ نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد روهنا در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک واحد صنفی اقدام به فروش کالای قاچاق می کند لذا مراتب در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ شیروان قرار گرفت.

وی افزود: لذا طی هماهنگی مقام قضایی واحد صنفی مذکور مورد بازرسی قرار گرفت که در بازدید از آن ۶۴ بسته سیگار قاچاق به تعداد یک هزار و ۲۸۰ نخ انواع سیگار کشف و ضبط شد.

جانشین فرماندهی انتظامی شیروان با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم دستگیر شد،خاطر نشان کرد: متهم به همراه پرونده متشکله و اقلام مکشوفه جهت سیرمراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

واژگونی تراکتور یک کشته برجای گذاشت

فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: واژگونی تراکتور در این شهرستان یک کشته برجای گذاشت.

سرهنگ علی حسین رختیانی گفت: در پی اعلام مرکز فوریتی پلیس ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه تراکتور در محور روستای "بیار" شهرستان "مانه و سملقان" ماموران به همراه گروه های امدادی سریعا به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، بر اثر واژگونی یک دستگاه تراکتور در راه روستای "بیار" راننده به علت شدت جراحات وارده در دم فوت شده است.

فرمانده انتظامی مانه و سملقان در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه احتیاطی راننده مهمترین دلیل بروز این حادثه دلخراش بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.