پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

نوبخت: دولت موظف است رابطه دوسویه توسعه و امنیت را شکل دهد

نوبخت

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد دولت پشتیبانی‌های لازم را از فعالیت‌های امنیت بخش که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می‌دهد حمایت می‌کند.

قدس آنلاین: محمدباقر نوبخت امروز در مراسم تحویل دهی 3 فروند جت جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتش گفت: دولت به عنوان مدیر توسعه و پیشرفت کشور از یک رابطه دو سویه بین امنیت و توسعه آگاه است بنابراین در کنار فعالیت‌های مستمر برای زیرساخت‌های کشور، صدها کیلومتر آزادراه در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه واحدهای متعددی با استفاده از فناوری‌های نوین در استان اصفهان و کشور در حال شکل‌گیری و فعالیت هستند، افزود: از امروز هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه این بسترهای توسعه بدون یک امنیت ملی، غیرقابل استمرار و غیرپایدار است و به همین جهت دولت در کنار فعالیت‌های توسعه خود را موظف می‌داند رابطه دوسویه بین توسعه و امنیت را شکل بدهد.

وی تاکید کرد: دولت از فعالیت‌های امنیت بخش که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می‌دهد حمایت خواهد کرد.

سه فروند جت جنگنده کوثر صبح امروز با حضور امیر سرتیب امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه به نیروی هوایی تحویل داده شد. هواپیمای کوثر یک هواپیمای جنگنده پیشرفته با مأموریت پشتیبانی نزدیک هوایی است که به طور کاملا بومی ساخته شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.