شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

اعتراف متهم اصلی سرقت از خانه مسکونی در مشهد/ خودروی سرقتی را بیش از ۴ میلیون تومان فروختیم!

دستگیری

جانشین فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهم اصلی پرونده سرقت از خانه مسکونی اعتراف کرد با همدست خود، خودروی مسروقه را ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته‌اند.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد طبسی اظهار کرد: در پی گزارش سرقت از یک خانه مسکونی در محدوده بلوار توس مشهد، دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

جانشین فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم تجسس کلانتری کاظم‌آباد در بررسی‌های اولیه به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد، متهمان دو جوان هستند و یک دستگاه خودروی سواری و دیگر وسایل را به سرقت برده‌اند.

وی با بیان اینکه پلیس با چهره‌زنی دو متهم، آنها را مورد شناسایی و تحت تعقیب قرار داد، اضافه کرد: تیم تجسس کلانتری کاظم‌آباد با اقدام‌های اطلاعاتی دو متهم را ردزنی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

طبسی تصریح کرد: متهم اصلی پرونده که سابقه کیفری دارد در تحقیقات اولیه ادعا کرد، خودروی سواری چینی سرقتی را  ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته‌اند و تاکنون ۲ میلیون تومان از این مبلغ را دریافت کرده‌اند.

جانشین رئیس پلیس مشهد با اشاره به این مطلب که تحقیقات پرونده ادامه دارد، گفت: توجه شهروندان عزیز به توصیه‌های پلیسی و استفاده از تجهیزات بازدارنده سرقت‌ها در اماکن مسکونی، تجاری و همچنین در خودروهای سواری نقش موثری در پیشگیری از این گونه سرقت‌ها دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.