شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

گل محمدی:

مذاکره با کریم انصاری‌فر زاییده ذهن حاشیه‌سازان است

گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مذاکره باشگاه با «کریم انصاری‌فرد» مهاجم تیم ملی صحت ندارد و این موضوع زاییده ذهن افرادی است که می‌خواهند برای ما حاشیه‌سازی کنند.

قدس آنلاین: «یحیی گل‌محمدی» امروز (شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پیکان افزود: خوشحالم بعد از مدت‌ها خود را برای انجام یک دیدار زیبا آماده می‌کنیم. من با فوتبال زنده هستم و هیچ فوتبالی نمی‌تواند بدون این رشته زنده بماند.

وی ادامه داد: شرایط سختی را تجربه کردیم و این اتفاق برای نخستین بار در تاریخ فوتبال رقم خورد. خوشبختانه تصمیم بسیار خوبی برای ادامه مسابقات گرفته شد و اگر این تصمیم گرفته نمی‌شد خانواده فوتبال آسیب جدی می‌دید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم خود را به مرز آمادگی برسانیم. هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید که صد درصد آماده است، زیرا برای رسیدن به شرایط بازی باید چند مسابقه را پشت سر بگذاریم.

گل‌محمدی تصریح کرد: فردا مقابل تیم با انگیزه پیکان بازی داریم و آنها برای خروج از انتهای جدول نیاز به امتیاز دارند. متاسفانه فردا اوساگونا را به دلیل پیدا نشدن پرواز، انصاری را به دلیل مصدومیت، بشار رسن را به خاطر اینکه خیلی دیر به ما اضافه شد و استوکس را به خاطر بازنگشتن به ایران در اختیار نخواهیم داشت. همچنین مهدی ترابی را هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت. با وجود همه مشکلات به موفقیت در دیدار فردا امید زیادی داریم.

وی با اشاره به مصدومیت «محمد نادری» اظهار داشت: خوشبختانه او از دیروز به تمرینات بازگشته است و مشکلی برای حضور در دیدار فردا ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد شرایط بیرانوند خیلی اطلاع ندارم اما فکر می‌کنم ماندن یا رفتن او بستگی به تصمیم باشگاه بلژیکی و وضعیت پروازها دارند.

وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به شرایط بیرانوند و احتمال جدایی او چه کسی دروازه بان پرسپولیس در دیدار مقابل پیکان خواهد بود، اظهار داشت: تا فردا صبر کنید همه چیز مشخص خواهد شد.

وی در خصوص غیبت هواداران افزود: ای کاش این مسابقات در حضور آنها برگزار می‌شد، زیرا آنها همه انگیزه ما هستند. مطمئن باشید پرسپولیس به خاطر اینکه بیشترین هوادار را در فوتبال ایران و آسیا دارد از تمام تیم‌ها به این دلیل، بیشتر ضرر خواهد کرد.

گل محمدی در خصوص مذاکره با «کریم انصاری‌فرد» اظهار داشت: ۱۱ دیدار بسیار حساس در پیش داریم و در این مدت با هیچ بازیکنی مذاکره نکردم. این موضوع صحت نداره و بیشتر زاییده ذهن کسانی است که می‌خواهند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.