دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی خبر داد

آغاز ثبت‌نام فعالیت‌های تابستانی کانون پرورش فکری خراسان رضوی

کانون پرورش

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ‌و نوجوانان خراسان رضوی از آغاز ثبت‌نام دوره‌های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون در تمامی مراکز فرهنگی هنری استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، ثبت‌نام کلاس‌ها و برنامه‌های تابستانی به دو صورت حضوری و مجازی و در همه مراکز کانون این استان آغاز شده است.

ابراهیم زره ساز، ضمن اعلام این خبر گفت: طبق شیوه‌نامه ارسالی از سوی معاونت فرهنگی کانون کشور و همچنین با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی ستاد کرونا، از تاریخ پنجم تیرماه ۱۳۹۹ کار ثبت نام کودکان‌ونوجوانان در مراکز کانون پرورش فکری استان آغاز شده است و این فرآیند تا ۱۵ تیرماه نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اضافه کرد: کودکان و نوجوانان می‌توانند با انتخاب کارگاه‌های مختلف و متنوعی از قبیل شعر و قصه، نوشتن خلاق، اوریگامی، خوشنویسی، داستان‌نویسی، عروسک‌سازی و... ضمن مراجعه به سایتkpf.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

زره ساز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پس از بازگشایی مراکز، متقاضیان عضویت در کانون علاوه بر خدمات مرتبط با امانت کتاب و استفاده از سالن مطالعه می‌توانند از ۸ فعالیت کتاب‌محور رایگان مانند معرفی و بحث و نقد کتاب، روخوانی، آشنایی با مفاخر، مشاهیر و ویژگی‌های تاریخی و جغرافیایی و اقوام، سرزمین، آشنایی با احادیث و مهارت‌های خوب‌شنیدن و خوب‌گفتن استفاده کنند.

وی فعالیت‌های کارگاه‌های تابستانی را ۶۲ فعالیت اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از دوره‌های متنوع و مختلفی از قبیل دوره‌های ارتباطی و تمرین خوب زندگی کردن(حال خوش زندگی) تا انواع زیر مجموعه‌های هنرهای تجسمی، نمایش و تئاتر، شعر و داستان‌نویسی، قصه‌گویی، عکاسی، چرتکه و ... بهره‌مند شوند.

گفتنی است؛ مهلت ثبت‌نام فعالیت‌ها و عضویت در مراکز کانون ۵ تا ۱۵ تیرماه است و علاقه‌مندان دوره‌های مجازی برای ثبت‌نام باید از این تاریخ به نشانی kpf.ir  و متقاضیان شرکت در دوره‌های حضوری نیز می‌توانند به مراکز کانون مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.