سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

فرماندار رشت:

کاهش حساسیت مردم نسبت به بیماری کرونا نگران کننده است

فرماندار رشت

گیلان-فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه کاهش حساسیت مردم نسبت به بیماری کرونا نگران کننده است، گفت : مردم باید نسبت به بیماری کرونا همچنان حساس باشند و این حساسیت مردم باید نگه داشته شود..

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری رشت، علی فتح اللهی در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان رشت در فرمانداری با تاکید بر ضرورت نگاه واقع بینانه نسبت به بیماری کرونا ، اظهار داشت: اگر نگاه خوشبینانه به بیماری کرونا داشته باشیم به خودمان ضرر زده ایم.

فرماندار شهرستان رشت خاطر نشان کرد: در زمان حاضر بیماری کرونا واکسن و دارو ندارد بنابراین برای مقابله با این بیماری همه باید حساس باشیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه باید خودمان را برای شرایطی که می تواند متفاوت باشد، آماده کنیم ، اضافه کرد: در شرایط فعلی باید حداقل های مقابله با ویروس کرونا یعنی استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و از مراسم عروسی و عزا دوری کنیم.

فرماندار شهرستان رشت خاطر نشان کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا با توجه به بیماری کرونا اقتصاد، آموزش دانش آموزان و دانشجویان را داشته باشیم که البته لازمه این مهم نگه داشتن حساسیت مردم نسبت به این بیماری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.