سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

ایلالی دادستان بجنورد شد

تکریم و معارفه دادستان بجنورد

خراسان شمالی- سیدجواد ایلالی به عنوان دادستان جدید مرکز استان خراسان شمالی معرفی شد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در آیین تکریم و معارفه دادستان بجنورد گفت: هنر مسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی، خدمت بی منت به مردم است.

دکتر ولی الله حیاتی اظهار داشت: باید بدانیم که مسئولیت در نظام ، امانت است و مردم این استان بدون شک قدردان خدمتگزاران نظام خواهند بود.

وی افزود: تا زمانی که امنیت در جامعه وجود دارد باید بدانیم که این امنیت را مرهون تلاش و مجاهدت سربازان گمنام و بی ادعا در حوزه های مختلف قضایی، امنیتی و انتظامی هستیم .

وی با اشاره به پیوند ناگسستنی ملت ایران با نظام جمهوری اسلامی به رغم تهدیدها،کمبودها و کاستی های اقتصادی افزود: در شرایط حساس نظام، تاریخ و آیندگان درباره نقش تک تک ما قضاوت خواهند کرد لذا بیش از هر زمان دیگری نیازمند انسجام داخلی، وحدت و ایستادگی حول ولایت فقیه هستیم.

در این آیین از خدمات ۶ ساله مسلم محمدیاران قدردارنی شد.

گفتنی است ایلالی، که سابقه تدریس دروس حققوی و قضایی در دانشگاه های خراسان شمالی را دارد، پیش از این مسوولیت حفاظت اطلاعات دادگستری کل خراسان شمالی را عهده دار بود و محمدیاران نیز قرار است به عنوان رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان شمالی معرفی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.