چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

کرونا در تربت‌جام هم وضعیت قرمز را رد کرد

کرونا

فرماندار تربت جام گفت: شیوع بیماری کرونا در این شهرستان از وضعیت قرمز به مرحله هشدار رسیده است و شاهد اوضاع خطرناکی در شهرستان تربت جام هستیم.

به گزارش قدس آنلاین، مرتضی حمیدی  افزود: در حال حاضر روند گسترش بیماری کرونا در این شهرستان به روزهای اوج خود رسیده است از این رو  با برگزارکنندگان تجمعات در این منطقه به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

وی تاکید کرد: برابر مصوبات ستاد مدیریت کرونای تربت جام تمامی مراسم عروسی، عزا و سایر تجمعات حتی در منازل ممنوع است و در صورت رعایت نکردن این مصوبه با برگزارکنندگان این گونه مجالس برابر دستور دادستانی به شکل قانونی برخورد خواهد شد.

فرماندار تربت جام گفت: تمامی پارکها، شهربازی و مراکزی که منجر به تجمع شود به هیچ عنوان تا اعلام وضعیت زرد یا سفید بازگشایی نخواهد شد و استفاده از ماسک در ادارات الزامی است.

حمیدی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون آزمایش ۶۱۲ نفر در این شهرستان مثبت اعلام شده است و ۵۵۵ بیمار پس از بستری در مراکز درمانی تربت جام بهبود یافته‌اند و متاسفانه ۴۷ شهروند تربت جامی بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

وی ادامه داد: از تمامی علمای شیعه و اهل سنت خواستاریم با تریبونی که در دست دارند نسبت به اوضاع خطرناک این بیماری اطلاع رسانی کنند و از مردم بخواهند همچون ماههای گذشته که اوضاع این شهرستان به حال عادی برگشت  با دستگاههای متولی همکاری کنند تا بتوانیم این ویروس را شکست داده و به روزهای خوب گذشته بازگردیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.