چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲

سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان:

اجرای پروژه پیشگیری از خشونت با برنامه‌های تلفیقی در شهرستان بهار

اجرای پروژه پیشگیری از خشونت

همدان - سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان از انجام پروژه پیشگیری از خشونت با برنامه‌های تلفیقی درشهرستان بهار خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین، عباس نجفی صبح چهارشنبه درستاد پروژه پیشگیری و کنترل خشونت درراستای کاهش جرم در شهرستان بهار گفت: در راستای اجرای برنامه‌های کنترلی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ستاد پیشگیری و کنترل خشونت تشکیل و برنامه راهبردی جامع تدوین شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان بهار به عنوان شهرستان پایلوت دراین زمینه انتخاب شده است، گفت: پروژه پیشگیری ازخشونت با برنامه‌های تلفیقی دراین شهرستان انجام می‌شود.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان اضافه کرد: این برنامه به منظور ارتقا امنیت اجتماعی و نیز پایداری و توسعه امنیت در شهرستان بهار با مشارکت ارگان‌های مسئول انجام خواهد شد.

معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان همدان عنوان کرد: بخشی از این برنامه‌ها در حوزه فرهنگی با رویکرد پیشگیری رشد مدار و درحوزه امنیتی با رویکرد سلبی موجب ایجاد امنیت و کاهش خشونت درسطح شهرستان بهار خواهد شد.

نجفی گفت: در این راستا معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان همدان توافقنامه همکاری امضا کرده‌اند و درسطح شهرستان بهار با هدف کنترل و کاهش قتل، نزاع، سرقت، خشونت و پرخاشگری نسبت به پیشگیری ازجرایم مذکوراقدام می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.