پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

مدیر انتشارات «به نشر» خبر داد

مسابقه ملی کتاب‌خوانی «کرامت» و کمک به کتابخانه‌های محروم

کتاب کرامت

مدیر انتشارات «به‌نشر» از هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر با محوریت کتاب «امام‌رضا(ع) و کرامت انسانی» همزمان با میلاد امام‌رضا(ع)   خبر داد.

جواد عبدمهدی/

مدیر انتشارات «به‌نشر» از هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر با محوریت کتاب «امام‌رضا(ع) و کرامت انسانی» همزمان با میلاد امام‌رضا(ع)   خبر داد.

حسین سعیدی با بیان اینکه کتاب «امام‌رضا (ع) و کرامت انسانی» نوشته آقای محمد حکیمی جزو آثار ویژه «به‌نشر» است که در مدت انتشارش مورد اقبال مخاطب قرار گرفته است، در توضیح این اثر گفت:  در این نوشته سعی شده آموزه‌های امام رضا(ع) که هر یک به نوعی کرامت انسان‌ها را آشکار ساخته و جایگاه و منزلت خدایی آن‌ها را گوشزد کرده است  بیان شود تا دوستداران امام در این راه گام بردارند و رضای خدا و خشنودی امام را بدست آورند.

سعیدی ادامه داد:کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»   به قلم استاد محمدحکیمی در ۱۳۵ صفحه، قطع رقعی در ۳۸ موضوع مانند حقوق برادری، امانت‌داری، کرامت ‌انسانی در داوری، کرامت انسانی و دیگر حقوق واجب و...، سعی بر زنده‌ کردن روح و عقاید انسانی متأثر از جلوه‌های اخلاقی و کرامات امامان معصوم(ع) به ویژه امام‌رضا(ع) دارد.

مدیر انتشارات «به‌نشر» با بیان اینکه عواید فروش کتاب «امام‌رضا (ع) و کرامت انسانی» به کتابخانه‌های محروم اختصاص پیدا می‌کند، در توضیح این پویش مطالعاتی به خبرنگار ما گفت: با توجه به موضوع کتاب  که کمک به محرومان و فقرزدایی است، از محل خرید کتاب‌ها، به ازای هر یک نسخه مبلغ هزارتومان به دبیرخانه کتاب نذری جهت تجهیز یک کتابخانه منطقه محروم  اختصاص می‌یابد و همچنین با توجه به اینکه هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر است، به هشت شرکت‌کننده در پویش، هشت بسته متبرک فرهنگی به قید قرعه اهدا شود.

مدیرعامل به‌نشردر تشریح برگزاری هشتمین پویش مطالعاتی این مجموعه از سال ۹۵ تاکنون گفت: پویش‌های مطالعاتی و مسابقه‌های کتاب‌خوانی ریحانه ۱ و ۲ و ۳، در هوای انقلاب، مهمان امام، اوسنه گوهرشاد، دعبل و زلفا، هفت عنوان قبلی مسابقات کتاب‌خوانی بودند و امسال نیز از دهه کرامت تا دهه پایانی ماه صفر، هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر با محوریت کتاب «امام‌رضا(ع) و کرامت انسانی» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این پویش تمامی کتاب‌های مسابقه همراه با کارت ویژه با کد منحصر به فرد در مسابقه با ۴۰ درصد تخفیف پشت جلد و به مبلغ ۱۲ هزارتومان به فروش می‌رسد و شرکت‌کنندگان محترم ضمن مطالعه کتاب با ارسال پاسخ سؤالات که ‌روی سایت منتشر می‌شود همراه با کد قرعه‌کشی به سامانه پیامکی  ۳۰۰۰۳۲۰۹، در مسابقه شرکت می‌نمایند.

سعیدی در خصوص جوایز این مسابقه گفت: یک جایزه ۸میلیون تومانی برای یک نفر و هشت جایزه یک‌میلیون تومانی برای هشت نفر برای این مسابقه پیش‌بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.