شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

۳۳ زندانی در خراسان رضوی همزمان با دهه کرامت آزاد شدند

زندانی

رییس ستاد دیه خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه کرامت و ولادت حضرت رضا(ع) به همت خیرین و با کمک این ستاد ۳۳ زندانی جرائم غیرعمد در این استان آزاد شدند.

به گزارش قدس آنلاین، جواد غفاریان طوسی اظهار کرد: از این تعداد، ۱۸ زندانی با بدهی حدود هشت میلیارد ریال با کمک سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی خیرین، گذشت شاکیان و کمک بلاعوض و یا ارائه تسهیلات از سوی ستاد دیه، آزاد شدند.   

وی ادامه داد: با پذیرش اعسار ۱۵ زندانی جرائم غیرعمد دیگر توسط محاکم قضایی زمینه آزادی این تعداد نیز فراهم شد.  

رییس ستاد دیه خراسان رضوی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: جشن‌های گلریزان امسال به شکلی متفاوت در بستر فضای مجازی برگزار شد و در ادامه این روند، نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به ستاد دیه و یا درگاه اینترنتی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به آزادی زندانیان نیازمند خراسان رضوی به آدرس  www.khorasanipro.ir برای مشارکت در آزادی زندانیان کمک کنند.

غفاریان طوسی افزود: امکان پرداخت آنلاین وجوه نیز برای آزادی زندانیان نیازمند از طریق درگاه اینترنتی ستاد فراهم است.

رییس ستاد دیه خراسان رضوی گفت: شهروندان نیکوکار می‌توانند از طریق حساب سیبای بانک ملی به شماره ۰۱۰۵۹۴۶۹۴۸۰۰۷،  کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۹۳۲۹، کارت بانک صادرات به شماره ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۴۱۹۸۸ و حساب سپهر بانک صادرات به شماره ۰۱۰۸۰۱۱۵۵۰۰۰۱ نیز کمک‌های خود را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد پرداخت کنند.

ستاد دیه خراسان رضوی شمار زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند و واجد شرایط آزادی در استان را حدود ۷۰۰ نفر اعلام کرده است.  

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.