یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

رئیس مرکز درمانی امام رضا(ع) مشهد بیان کرد:

افزایش آمار بستری بیماران بدحال در بیمارستان امام رضا (ع)

کرونا

رئیس مرکز درمانی امام رضا(ع) ) ‌با بیان اینکه حجم بیماران بستری به ویژه بیماران بدحال در این مرکز رو به افزایش است، گفت:این امر نشان دهنده کاهش توجه شهروندان به توصیه‌های بهداشتی است.

به گزارش قدس آنلاین، علی خورسند با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستان ۶۱۰ تختخوابی امام رضا (ع) با تمامی امکانات به عنوان مرکز پذیرش بیماران کرونا تعیین شده است، بیان کرد: با تمهیدات لازم آمادگی لازم برای پذیرش و بستری بیماران در این مرکز اتخاذ شده است اما از مردم می‌خواهیم برای حفظ سلامت خود اصول فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی را در راستای پیشگیری از کووید -۱۹ جدی بگیرند.

رئیس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام رضا (ع) با بیان اینکه حجم بیماران بستری به ویژه بیماران بد حال در این مرکز رو به افزایش است و این امر نشان دهنده کاهش توجه شهروندان به توصیه‌های بهداشتی است، تاکید کرد: به طور حتم توجه شهروندان به توصیه‌های بهداشتی در درجه نخست به نفع خودشان و سپس به نفع سیستم بهداشت و درمان است.

وی بیان کرد: با همکاری سایر بیمارستان‌های دانشگاهی برنامه ریزی های لازم برای حضور تیم‌های پرستاری و پزشکی به منظور ارائه خدمات مناسب به بیماران در نظر گرفته شده است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.