یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبر داد

مجوز آغاز عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار به زودی نهایی می‌شود/ توافق برای ایجاد یک ناحیه صنعتی ویژه قطعات خودرو و زیربخش‌ها در سبزوار

استانداری

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در بحث منطقه ویژه اقتصادی سبزوار توافقی صورت گرفت و محیط زیست متعهد شد مشکلات آن را هرچه زودتر برطرف کند تا عملیات فعال‌سازی آن با حضور استاندار آغاز شود.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با محوریت طرح‌های مهم سرمایه‌گذاری شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه با حضور نمایندگان پنج شهرستان فوق برگزار و موضوعات بسیار خوبی هم در آن مطرح شد.
وی با اشاره به اینکه این جلسه ۱۵ دستور کار مهم داشت، افزود: در حوزه تولید مواد شیمیایی، تولید پمپ آب، سوله‌سازی، فرش، مس، مصنوعات چوبی، فرآورده‌های لبنی و مبحث رنگ دستور کارهایی مطرح شد که این جلسه برای تمامی موارد مصوبات خوبی داشت و طرح‌ها تعیین تکلیف شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی به مهم‌ترین مصوبات این جلسه پرداخت و تصریح کرد: در بحث منطقه ویژه اقتصادی سبزوار توافقی صورت گرفت و محیط زیست متعهد شد مشکلات آن را هرچه زودتر برطرف کند تا ان‌شاءالله عملیات فعال‌سازی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار با حضور استاندار نهایی شود.
رسولیان در تکمیل صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: توافق برای ایجاد یک ناحیه صنعتی ویژه قطعات خودرو و زیربخش‌ها در منطقه سبزوار از دیگر مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.