دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان:

آمار مبتلایان به کرونا در استان همدان از دو هزار نفر گذشت

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان:

همدان - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از فوت ۱۹۶ نفر و ابتلای ۲ هزار و ۳۴ نفر به بیماری کرونا در استان همدان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان ، منوچهر کرمی  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان در بازدید و بررسی شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی درمراکز خرید، بانک‌ها و دیگر محل تجمعات مردمی با اشاره به گسترش ویروس کرونا و موارد ابتلاء و مرگ اظهار کرد: در حال حاضر ۴ شهرستان ملایر، تویسرکان، نهاوند و همدان در وضعیت قرمز قرار دارند، بهار در وضعیت نارنجی و ۴ شهرستان دیگر نیز وضعیت زرد دارند.

کرمی با بیان اینکه درهمه شهرستان‌ها موارد جدید ابتلاء رخ داده و این بیانگر آن است که درهیچ یک از شهرستان‌ها وضعیت سفید نداریم، گفت: شیب ابتلاء به بیماری کرونا دراستان همدان صعودی است.

وی بیان کرد: با توجه به شرایطی که درکشوروجود دارد و روند افزایش موارد فوت و ابتلاء به بیماری کرونا دراستان همدان خوشبختانه پیشنهادات پیشگیرانه‌ای درستاد استانی مبارزه با کرونا مصوب شده وهمزمان، مصوبات ستاد ملی نیز ابلاغ شده تا با همه توان و انرژی درمهار شرایط موجود گام برداریم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: از امروزطبق دستورستاد ملی مبارزه با کرونا استفاده ازماسک در تمامی مراکز مسقف که محل حضور و تردد مردم است اجباری اعلام شده که این امر به محدودیت گردش و انتقال ویروس کمک خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.