دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خبر داد:

افزایش ۱۶۰ درصدی شهرک‌سازی در نواحی صنعتی خراسان رضوی

مهدی زاده

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افزایش ۱۶۰ درصدی شهرک‌سازی در نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از  شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در بازدید از توسعه ناحیه صنعتی میان جلگه، اظهار کرد: مطابق با برنامه ریزی هایی که انجام شد مقیاس شهرک‌سازی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی طی سه سال گذشته ۱۶۰ درصد افزایش یافته است.
وی با تأکید بر تجهیز و تکمیل پروژهای عمرانی و ایجاد شهرک و ناحیه صنعتی، افزود: در سال ۹۸ برای تجهیز زیرساخت ها و شهرک سازی ۳۴۷ میلیارد ریال هزینه شده که نسبت به سال ۹۷، ۲۸ درصد رشد داشته است.
مهدی زاده مقدم با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی در راستای رشد و توسعه صنعتی اقتصادی و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان انجام شده، ادامه داد: در سال گذشته ۶۶ پروژه عمرانی با اعتبار۳۴۷ میلیارد ریال اجرا شد و امسال حدود ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه در دست اجرا است تا با تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی، شرایط و بسترسازی لازم برای تولید فراهم باشد.
وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در حوزه زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی، بیان کرد: اجرا و تکمیل پروژه های آب، برق، گاز ، مخابرات،تصفیه خانه و راه و ابنیه و نیز ساخت ۳۰۱ واحد کارگاهی برای صنایع خرد و کوچک از جمله آنها است.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: با توجه به حمایت های خاص سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و ظرفیت های اقتصادی استان، تمایل سرمایه گذاری جهت فعالیت از سوی کارآفرینان بسیار زیاد بوده و با اجرا و تکمیل زیرساخت ها و ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی شرایط را برای شروع کسب و کار آنها فراهم کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.