دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹

گزارش زمین‌خواری «لواسانات» به مجلس ارائه می‌شود

خضریان - کراپ‌شده

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران گفت: قرار است شهردار، دفتر امام جمعه و فرماندار شمیرانات گزارشی از معضل زمین‌خواری لواسانات به مجلس ارائه کنند.

قدس آنلاین: علی خضریان ، در تشریح بازدید امروز مجمع نمایندگان تهران از شهرستان شمیرانات، منطقه لواسانات و بخش‌های تابعه، گفت: جمعی از نمایندگان تهران امروز با فرماندار، شهردار و سایر مسئولان شهرستان شمیرانات دیدار و درباره مشکلات و مسائل مختلف منطقه بحث و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به اینکه در این نشست نمایندگان بخش‌های مختلف مردمی مانند حوزه علمیه، کشاورزی و اقتصادی حضور داشتند و مشکلات را مطرح کردند، افزود: رفع برخی از مشکلات نیاز به نظارت بیشتر دارد و در مورد برخی مسائل مانند زمین‌خواری لواسان هم قرار شد که شهردار، فرماندار و امام جمعه گزارشی را آماده کرده و به مجمع نمایندگان ارائه کنند.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران تصریح کرد: البته با توجه به اینکه حجت‌الاسلام نبویان و بنده عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هستیم، تاکید کردیم که گزارش زمین‌خواری لواسانات خطاب به این کمیسیون باشد.

خضریان بیان کرد: در بخش تپه سرخه در حوزه زمین اختلافاتی وجود دارد که به نظر می‌رسد شرایط آنجا نسبت به سایر بخش‌های لواسانات در حوزه زمین‌خواری دچار پیچیدگی‌های بیشتری باشد که قرار شد به صورت ویژه بررسی آن را در دستور کار قرار دهیم.

وی با اشاره به بازدید نمایندگان از روستاهای بومی اطراف لواسانات، گفت: مشکلات این مناطق از جمله آب و برق بررسی و قرار شد فرماندار در اسرع وقت و در بازه زمانی کوتاه یک ماهه مشکلات قابل حل را مرتفع کند و همچنین مشکلاتی را که نیاز به پیگیری و هماهنگی مجلس از طریق دستگاه‌های اجرایی است، از طریق مجلس پیگیری و رفع شود.

گفتنی است در این بازدید سید محمود نبویان، عبدالحسین روح‌الامینی، علی خضریان، مجتبی رضاخواه، مجتبی توانگر، زهره سادات لاجوردی، فاطمه قاسم پور و سمیه رفیعی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.