دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

مربی پرسپولیس:

موضوع بحث جدایی سید جلال حسینی، چیپ است

 حمید مطهری

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بحث جدایی سید جلال حسینی از پرسپولیس چیپ و ساخته ذهن برخی افراد است.

به گزارش قدس آنلاین، فارس نوشت:حمید مطهری درباره برتری پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: برخلاف اینکه پیش از شروع بازی در فضای مجازی از کار راحت پرسپولیس مقابل شاهین صحبت می شد، بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. قبل از این دیدار هم گفتم با وجود اینکه خیلی‌ها اعتقاد دارند پرسپولیس در هفته‌های اخیر با تیم‌های انتهای جدولی بازی داشته اما تیم‌های نیمه دوم جدول برای امتیاز گرفتن در نیم‌فصل دوم با انگیزه در برابر حریفان ظاهر می‌شوند.

وی افزود: شاهین هم نسبت به نیم فصل اول تغییرات زیادی داشته و از لحاظ سازماندهی بهتر شده است. در مجموع بازی سختی بود. در این دیدار ۳ تا ۴ بازیکن را در اختیار نداشتیم و در نیمه اول هم کمال کامیابی‌نیا اخراج شد. با تدابیر کادرفنی در نیمه دوم فوتبال بهتری بازی کردیم و با وجود ۱۰ نفره شدن توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

مربی پرسپولیس درباره اعتراض‌های کادرفنی این تیم به عملکرد وحید کاظمی، داور بازی پرسپولیس با شاهین گفت: وحید کاظمی از داوران خوب ماست اما صحبتی که با وی داشتیم این بود بازیکن شاهین هم خطابی مشابه با کمال کامیابی‌نیا روی بازیکن ما انجام داد اما داور توجهی به این امر نداشت. خودم به دوگانگی معترض بودم و به کاظمی گفتم اگر قرار است قانون اجرا شود باید در همه صحنه‌ها به یک مدل سوت زد. بحث خاصی دیگری بین ما و تیم داوری بازی وجود نداشت.

وی درباره اضافه شدن برخی بازیکنان تیم امید پرسپولیس به تیم بزرگسالان این باشگاه گفت: سینا مهدوی را به دلیل مصدومیت برخی بازیکنانمان از تیم امید به تیم بزرگسال آوردیم. جوان‌ها باید لیاقت خود را نشان داده و بدانند در باشگاه بزرگی کار می‌کنند. پیراهن پرسپولیس ارزش زیادی دارد و باید برای موفقیت این تیم زحمت زیادی کشید.

دستیار یحیی گل‌محمدی درباره احتمال خداحافظی سید جلال حسینی از پرسپولیس در پایان لیگ با توجه به نیمکت‌نشینی‌های وی در بازی‌های اخیر توضیح داد: نمی‌دانیم این موضوع از کجا مطرح می‌شود. شاید خداحافظی سیدجلال ساخته ذهن برخی افراد باشد اما وی کاپیتان و بزرگ پرسپولیس است. اکنون همکاری خوبی با حسینی داریم و ۷ بازی هم تا پایان لیگ برتر باقی مانده است.

وی ادامه داد: خواهش می‌کنم دوستان برای پرسپولیس حاشیه درست نکنند. مربیان پرسپولیس تصمیم‌گیرنده هستند که چه بازیکنی بازی کند و نیمکت‌نشینی سیدجلال ارتباطی با این ندارد که او را نمی‌خواهیم.

مطهری درباره اینکه شنیده می‌شود با توجه به نحوه خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا در دوره قبلی سرمربیگری گل‌محمدی در پرسپولیس، احتمال تکرار چنین موضوعی این‌بار برای سید جلال حسینی هم وجود دارد، گفت: بیشتر از این نمی‌ خواهم به این موضوع که از نظر من چیپ است بپردازم. هر مربی حق دارد نفرات خود را انتخاب کرده و در بازی به او بازی بدهد . از دو هفته قبل بحث خداحافظی سیدجلال حسینی گفته می‌شود اما مربی در انتخاب ترکیب تیم تصمیم‌گیرنده است.

وی درباره پرداخت پاداش بردهای اخیر تیم پرسپولیس به بازیکنان و کادر فنی این تیم گفت: نمی‌دانم درحالی که پولی به حساب ما نیامده این مسائل از کجا می‌آید؟ تاکنون هیچ پولی نگرفته‌ایم. بازیکنان و کادرفنی مطالباتی دارند که حق‌شان است پولشان را دریافت کنند. تاکنون پولی به حسابمان نیامده اما امیدوارم به زودی این امر محقق شود.

مربی تیم پرسپولیس درباره افزایش ویروس کرونا در بین بازیکنان لیگ برتری اظهار داشت: متاسفانه کرونا همچنان وجود دارد و ما هم بارها گفته‌ایم اولویت حفظ سلامتی جامعه و ورزشکاران است اما باید مراقب باشیم. متأسفانه برخی‌ها این ویروس را فراموش کرده و آن را آسان گرفتند. باید با دقت پروتکل‌ها را اجرا کرده و مراقب کرونا باشیم.

مطهری درباره حواشی نسبت به مشکوک بودن تست کرونای بازیکنان لیگ برتری به وجود آمده گفت: ما دو سه ماه درباره این موضوع صحبت کردیم. نگاه‌مان همیشه مثبت است اما می‌توانستند در این زمینه قوی‌تر عمل کرده و آزمایشگاه واحدی را برای تست دادن تیم‌ها انتخاب کنند. امیدواریم مریضی گریبان کسی را نگیرد و نفرات تمام تیم‌ها همیشه سالم و سلامت باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.