سه‌شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

پایش عرصه محیط زیست پالایشگاه خانگیران با پهپاد

محيط زيست شركت پالايش گاز شهيد هاشمی نژاد

رئیس محیط زیست شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد گفت: با هدف پایش و حفاظت از عرصه محیط زیست و نگهداشت منابع طبیعی، از خدمات فناوری نوین پهپاد در این مجتمع گازی استفاده می شود.

به گزارش قدس آنلاین، ایرج اجلالی رئیس محیط زیست شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد گفت: بسیاری از تهدیدهای زیست محیطی، تخریب منابع و آلودگی های ایجاد شده در زمین، نتیجه فعالیت های غیرمنطبق با دستورالعمل های  محیط زیست و عدم شناسایی به موقع آن ها می باشد.

او افزود: در راستای حفاظت هر چه بیشتر از محیط زیست اطراف پالایشگاه، استفاده از فناوری های روز را با مشارکت‌ کارکنان و سازمان‌های مردم نهاد در دستور کار قرار داده‌ایم.
رئیس محیط زیست شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ادامه داد: پالایشگاه خانگیران سرخس به عنوان نخستین شرکت در مجموعه عظیم صنعت گاز اقدام به برنامه ریزی و استفاده از خدمات پهپاد نموده است.
اجلالی بیان کرد: به دلیل نیاز این واحد از خدمات پهپاد جهت کنترل و مدیریت آلایندهای زیست محیطی، پایش و حفاظت از محیط زیست، پایش کانون های ایجاد گرد و غبار، شناسایی مسیل سیلاب های حاصل از بارندگی، پایش مراتع اطراف پالایشگاه، شناسایی مراتع خشک شده و مستعد حریق، پایش آب بندها "میزان آب ارسالی به آب بندها"و بررسی و مدیریت فضای سبز از پهباد استفاده می گردد.
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.