پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶

وزیر ورزش و جوانان :

صد درصد سهام سرخ‌آبی‌ها در بورس عرضه می‌شود

سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان گفت: می‌توانیم درصدی از سهام سرخ‌آبی‌ها را در اختیار بگیریم اما صد درصد این سهام در بورس عرضه و به مردم واگذار می‌شود.

قدس آنلاین:علی‌پروین پیشکسوت فوتبال ایران  ظهر امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با وزیر ورزش دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار که با حضور «مهدی رسول‌پناه» سرپرست باشگاه پرسپولیس انجام شد، «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان توضیحاتی در خصوص مراحل خصوصی سازی و عرضه سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارائه داد و اظهار داشت: مراحل مربوط به عرضه سهام ۲ باشگاه با سرعت و دقت در حال انجام است و طبق زمانبندی هیات عالی واگذاری انجام خواهد شد.
 سلطانی‌فر همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص افزایش سرمایه‌های سرخ‌ابی‌ها گفت:  دو ورزشگاه شهید درفشی فر و شهدای گمنام به پرسپولیس و کمپ مرحوم ناصر حجازی و شهید مرغوبکار به استقلال واگذار شد تا افزایش سرمایه مطلوب این ۲ باشگاه انجام شود، این در حالی است که انجام امور مربوط به ثبت سند در حالت عادی بیش از ۲ سال زمان نیاز داشت ولی با تلاشی که انجام دادیم، این مسیر با سرعت طی شد و ثبت سند این ورزشگاه ها انجام گرفت.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان می توانست درصدی از سهام دو باشگاه را همچنان در اختیار داشته باشد افزود: بنای ما واگذاری تمام و کمال این دو باشگاه بود و به این ترتیب صد در صد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فرابورس عرضه و به مردم واگذار م‌ شود.
عضو کابینه دولت دوازدهم در خصوص وضعیت معیشتی برخی پیشکسوتان گفت: آمادگی داریم مسائل درمانی پیشکسوتانی که مشکلات معیشتی دارند را از طریق صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان پیگیری کنیم.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در شرایط تحریم بدون پرداخت یک ریال از منابع دولتی و عمومی استقلال و پرسپولیس را اداره کرده‌ایم گفت: پرداخت بدهی‌های انباشته و بجا مانده از قبل و نیز تامین منابع مالی مورد نیاز از بخش خصوصی و درآمدزایی های پایدار اقداماتی بودند که در این سال ها برای ۲ باشگاه انجام دادیم و در این بین هم تفاوتی بین دو باشگاه قائل نشدیم، هر کاری برای استقلال انجام دادیم، برای پرسپولیس هم انجام شد و بالعکس.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.