جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

کاهش زمان روند تغسیل تا تدفین با افزایش تجهیزات در بهشت رضوان

جهاد غسال‌های گمنام با پیکرهای کرونایی

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با افزایش تجهیزات و امکانات ویژه در بهشت رضوان، زمان انتظار برای بازماندگان متوفیان از انجام امور تغسیل و تدفین به حداقل زمان رسیده است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد مهدی یعقوبی ضمن بازدید از بهشت رضوان و تکریم خانواده‌های داغدار خاطرنشان کرد: با توجه به سیر صعودی شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار فوتی ها، اقدامات و تجهیزات صورت گرفته جهت تسهیل فرایند تغسیل و تدفین در بهشت رضوان شایسته و قابل تقدیر می‌باشد.

وی افزود: در حال حاضر سردخانه موجود در بهشت رضوان ظرفیت روزانه ۱۴ الی ۲۰ نفر را دارد که با افزایش نیروهای غسال و راه‌اندازی سردخانه جدید تا اواسط هفته آینده ظرفیت سردخانه هفت برابر افزایش پیدا می‌کند.

معاون شهردار مشهد با اشاره به اینکه در مجموع تعداد خودروهای آمبولانس سازمان آرامستان‌ها ۶۸ دستگاه می‌باشد، یادآور شد: تلاش زیادی شده تا با ارائه خدمات دهی مطلوب، روند انتظار خانواده‌های متوفیان برای انجام امور تغسیل و تدفین کاهش یابد.

وی تاکید کرد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی توسط نیروهای سازمان آرامستان‌ها برای تغسیل و تدفین اموات رعایت می‌شود و از شهروندان تقاضا می‌شود برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از همراهی و ورود به آرامستان برای تدفین اموات جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.