یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مدعی شد

برنج کاری در گیلان عامل بی آبی در زنجان

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی

زنجان-نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: آب برنج کاری در گیلان را استان زنجان تامین می کند.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین:مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری روز شنبه  با بیان اینکه مجلس چوب  لای  چرخ دولت نمی‌گذارد گفت: مجلس  عصای دست دولت است  ولی ناکارآمدی را نمی توانیم تحمل کنیم.

 وی ادامه داد: استان زنجان رتبه اول را در میزان اخذ مالیات داشته است که این امر به معنی رونق اقتصادی  استان نیست.
 طاهری  با اشاره به مشکلات تخصیص ارز در بخش واحد های صنعتی گفت:راهکار خروج از مشکل ارزمشخص کردن کد و پلاک به ارز فیزیکی است و می توانیم  برای تک تک برگ های دلار پلاک مشخص کنیم تا قیمت ها بالاتر نرود.
 این مقام مسئول در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص ارزیابی عملکرد مسئولین  بهداشت و علی الخصوص استانداری در مقابله با کرونا گفت: متاسفانه در استان زنجان با کمبود نیروی انسانی و تجهیزات اولیه مواجه هستیم و در روزهای آینده شاهد اضافه شدن طرح های icu در استان خواهیم بود.
 نماینده مردم زنجان و طارم  در مجلس شورای اسلامی عملکرد استانداری را در این خصوص ضعیف ارزیابی کرد و گفت البته در تصمیم گیری ها مثبت عمل کرده است.
 طاهری با اشاره به اینکه استان‌زنجان استان پر آبی است ولی آب آن برای خود زنجان مصرف  نمی‌شود گفت :چاه کشاورزی زنجانی بسته می‌شود تا برنج کار گیلانی بتواند آب سفید رود را استفاده کند.
 


 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.