یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹

بیانیه انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی در مورد حواشی تمرین شهر خودرو

بیانیه

انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی در مورد حواشی تمرین شهر خودرو بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش قدس آنلاین، انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی در مورد حواشی تمرین شهر خودرو بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی برای حمایت از نماینده استان در آستانه بازی مهم این تیم در لیگ برتر بر خود لازم دانست تا مقابل مواضع تند مالک باشگاه شهر خودرو سکوت کند تا باعث برهم خوردن آرامش کادرفنی و بازیکنان نشود.

با این حال انجمن دفاع و حمایت از اعضای خود یعنی خبرنگاران و عکاسان شریف را وظیفه خود می‌داند، کما اینکه دفاع از حق شهروندی مردم نجیب مشهد را نیز وظیفه ذاتی و اصلی هر خبرنگار و عکاسی می‌داند که از جانب مردم مأموریت دارد تمام اتفاقات را برای اصلاح امور رصد کند.

انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی با بیان اینکه مردم شریف مشهد جز پابوسی ولی نعمتشان، امام مهربانی‌ها، سر مقابل هیچ احدی خم نکرده‌اند یادآور می‌شود که امتیاز باشگاه شهر خودرو متعلق به استان بزرگ خراسان رضوی است و منت هیچ مالک و مستأجری بر سر مردم خطه خورشید بابت حضور این تیم در لیگ برتر و آسیا نیست.

نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان هم به‌عنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه حق نقد و بررسی شرایط تیم را در هر شرایطی برای خود قائل هستند و بی‌احترامی به خود را حین انجام وظیفه از سوی هر فردی بی‌احترامی به مردم و افکار عمومی دانسته و آن را محکوم می‌کند.

مالک محترم باشگاه بداند رسانه‌های خراسان رضوی اعم از خبرنگار و عکاس برای موفقیت تیمی که متعلق به مردم استان خراسان رضوی است می‌جنگند و ایشان باید و حتما پاسخگوی بی‌حرمتی به مردم و اهالی رسانه باشد.

نباید از یاد برد این تیم در کنار حضور مجموعه شهر خودرو با مساعدت‌های استانداری، تربیت بدنی آستان قدس رضوی، هیأت فوتبال، شهرداری و حمایت‌های هواداران و رسانه‌های استانی در روزهای سخت موفق به صعود به آسیا شد.

در پایان تأکید می‌کنیم در روزهای پایانی و حساس لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا، با همه بی‌مهری‌هایی که اخیرا از سوی مالک غیربومی باشگاه انجام شده، اما در کنار هم برای سربلندی تیم خراسان بزرگ جلوی بدخواهان می‌ایستیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.