سه‌شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی:

مرکز فضای مجازی بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) راه‌اندازی می‌شود

براتی

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران خراسان رضوی گفت: مرکز فضای مجازی بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) در راستای ترویج فرهنگ رضوی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، محمد صادق براتی در نشست با مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) با اشاره به اهمیت فضای مجازی اظهار کرد: به نظر می‌رسد در این شرایط دستگاه‌های متولی فرهنگ و هنر از جمله بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) می‌توانند با ارائه راهکارها و تولید محصولات فرهنگی هنری برای کمک به جامعه برای جلوگیری از آسیب‌های این حوزه نقش بسزایی ایفا کنند.

وی افزود: دقت روز افزون به مسائل فرهنگی و فضای رسانه‌ای، همچنین استفاده بهینه و صحیح از فضای مجازی در تولید و ارائه برنامه‌های فرهنگی هنری یکی از مهمترین مسائلی است که مقام معظم رهبری نیز طی چندین سال اخیر در گفتمان‌های خود به این موضوع تاکید داشته‌اند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در شرایط کنونی که همه کشور درگیر ویروس کرونا است و شرایط به گونه‌ای است که محدودیت‌هایی برای برگزاری مراسم و تجمعات مذهبی وجود دارد، باید فعالان و متولیان حوزه فرهنگی در عرصه فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و سعی کنند بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی را به سمت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی سوق دهند تا بتوانیم با تولیدات فاخر فرهنگی، موج جدیدی از فعالیت‌های فرهنگی را در فضای مجازی ایجاد کنیم.

براتی بیان کرد: در طرح راه‌اندازی مرکز فضای مجازی بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) می‌توان از ظرفیت سایر دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی استان نیز برای تولید محتوای فرهنگی استفاده کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.