یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱

ترامپ، پلوسی را "دیوانه" خواند

ترامپ پلوسی

دونالد ترامپ امروز (یکشنبه) در توییتر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را "دیوانه" توصیف کرد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در فیسبوک نوشت: نانسی پلوسی دیوانه وقتی که من در ماه ژانویه ورود افراد را از چین آلوده به آمریکا ممنوع کردم، گفت که اشتباه کرده‌ام. وقتی او داشت در خیابان‌های محله چینی‌ها در سانفرانسیسکو  در فوریه گذشته می‌رقصید، با تصمیم من جان ده‌ها هزار تن نجات پیدا کرد. بایدن با او موافق بود اما خیلی زود فهمید که حق با من است.

اخیرا نانسی پلوسی در مصاحبه‌ای با شبکه سی‌ان‌ان گفته بود: فکر می‌کنم با اظهارات جدید دونالد ترامپ در حقیقت او به اشتباهاتی که تاکنون مرتکب شده اذعان کرد، استفاده از ماسک را پذیرفت و اذعان کرد که این یک حیله و فریب نیست. این پاندمی است که به خاطر انفعال و عدم اقدام ترامپ پیش از بهتر شدن، بدتر شد. وی افزود: در حقیقت بدون شک این "ویروس ترامپ" است.

ترامپ در ادامه توییتش نوشت: هیچ چیز برای بایدن مهم نیست زیرا طرف مقابل رسانه‌های کفتاری هستند که همه چیز به خصوص فساد را می‌پوشانند.

ترامپ همچنین افزود: دولت باراک اوباما - بایدن بزرگترین فساد در تاریخ کشور است این دولت همچنین اقدام به جاسوسی علیه کمپین انتخاباتی من کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید کرد: کمپین انتخاباتی ترامپ بیش از هر کمپین دیگری در تاریخ کشور عظیم‌مان حمایت و شوری از همه دریافت می‌کند. حتی بیش از کمپین من در سال ۲۰۱۶. در حالی‌که بایدن هیچ یک از این‌ها را ندارد و اکثریت ساکت و صامت حرف خود را در نوامبر می‌زند اما اخبار و نظرسنجی‌های جعلی هرگز چپ رادیکال را نجات نخواهند داد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.