پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

مدیرکل امور بازرسی استانداری:

بیش از ۶ هزار برخورد با تخلفات کرونایی در خراسان شمالی

بازرسی تیم ستاد مقابله با کرونا از مشاغل اداری

خراسان شمالی- مدیرکل امور بازرسی استانداری خراسان شمالی گفت: در فرآیند بازرسی های انجام شده در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اصناف بیش از شش هزار مورد اخطار و حدود ۵۰۰ مورد اعمال قانون صورت پذیرفته است.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، مهدی کرامتی، اظهار داشت: مردم بهترین ناظرین بر عملکرد دستگاههای اجرایی، بانکها و صنوف مختلف در اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی هستند.

وی افزود: از زمان الزام رده های شغلی مختلف به رعایت پروتکل های بهداشتی و تشدید نظارت ها در اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا بیش از ٣٠ هزار بازرسی توسط دستگاههای متولی، علوم پزشکی، اصناف، صنعت، معدن و تجارت و تیم های بازرسی مشترک فرمانداریها صورت گرفته است.

مدیرکل امور بازرسی استانداری خراسان شمالی با ابراز تاسف از این موضوع که گزارشات و مشاهدات بازرسین و خبرنگاران بیانگر عدم رعایت الزامات ابلاغی توسط برخی از صنوف و دستگاه ها است، تاکید کرد:  از مردم استان تقاضا داریم  موارد نقض پروتکل ها  بویژه استفاده از ماسک در کلیه دستگاههای اجرایی بانکها و .. (کارمند و ارباب رجوع ) را به مراکز بهداشت هر شهرستان گزارش دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.