پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار:

جای مدارس برند در گلبهار خالی است

رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار

رئیس شورای اسلامی شهر گلبهارگفت: از مشکلات آموزشی شهر گلبهار فقدان مدارس برند مانند مدارس نمونه دولتی و مردمی، مدارس شاهد، مدارس امام رضا علیه السلام، امام حسین علیه السلام ومصلی نژاد می باشد.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی جانعلی زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش گلبهار که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد گفت: با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزی در شهر گلبهار کمبود مدرسه و فضاهای ورزشی دانش آموزی مشهود است و متاسفانه شهر حدود یکصدهزارنفری گلبهار تنها یک سالن ورزشی دانش آموزی دارد که ضرورت دارد مسئولین آموزش وپرورش و اداره کل ورزش وجوانان به این موضوع توجه وتدبیری بیاندیشند.
وی افزود: یکی از مشکلات در حوزه آموزش و پرورش کمبود جدی نیروی انسانی و معلم است که پیشنهاد می شود از نیروهای خرید خدمات آموزشی بهتر و بیشتراستفاده شود.
رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار بیان داشت: شفافیت مسئولین ستادی آموزش وپرورش برای مردم در خصوص ضرورت دریافت کمکهای مردمی اولیاء به منظور ارتقاء مشارکت اجتماعی در اداره مدارس لازم است.
جانعلی زاده در پایان پیشنهاد کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز و شورای آموزش و پرورش استان در خصوص رفع مشکلات آموزش و پرورش گلبهار جلسه ای مشترک برگزار نمایند.
در پایان با اهدای لوح از سوی مدیر کل آموزش وپرورش خراسان رضوی از تلاش های مهدی جانعلی زاده رئیس شورای اسلامی شهر و فاضلی حق پناه شهردار گلبهار در راستای رشد و بالندگی دانش آموزان تقدیر شد.
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.