شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

رافائل واران پس از دو اشتباه مرگبار چه گفت؟

واران

مدافع رئال مادرید مسؤولیت اشتباهات مرگبار خود را که باعث شکست تیمش مقابل منچسترسیتی شد، پذیرفت.

قدس آنلاین: رافائل واران یکی از مقصران اصلی شکست رئال مادرید مقابل منچسترسیتی بود. دو اشتباه بزرگ مدافع فرانسوی موجب شد دروازه سفیدپوشان دو بار باز شود و در نهایت این تیم ۲ بر یک از میزبانش شکست بخورد. مادرید با این باخت نتوانست به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. واران پس از بازی گفت: این شکست به خاطر من اتفاق افتاد. من چه در شرایط بد و چه خوب باید نقش خودم را ایفا کنم. مسئول این شکست من هستم. اشتباه ها خیلی گران تمام شدند و توضیحی برای آن ها ندارم. در فوتبال چنین اتفاق هایی رخ می دهد و باید آن را قبول کنم‌. بیش از این نباید به این موضوع فکر کنم. ما تمام تلاشمان را در زمین کردیم و گاهی اوقات اشتباه رخ می دهد. به خاطر هم تیمی هایم ناراحتم. با نتیجه یک بر یک فرصت صعود داشتیم اما شرایط به ضررمان پیش رفت. 

حذف رئال مادرید و یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا / واران با دو ...

مدافع رئال مادرید به دلیل اشتباهات خود اشاره کرد و گفت: در بازی احساس خوبی داشتم و شاید در ابتدای بازی خیلی ریسک کردیم که برایمان گران تمام شد. در دوران ورزشی ام کمتر چنین اتفاقی می افتد. بعضی از اشتباهات در برخی نقاط زمین خیلی گران تمام می شوند. 

واران در پایان اظهار کرد: نباید بیش از این صحبت کنم. همه می دانند که خیلی ناراحت هستم. باید شخصیت داشت با بتوان بهتر عمل کرد و قوی تر شد. شب سختی بود و اشتباه کردم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.