شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶

اجتماع حسینیه اعظم زنجان برگزار نمی‌شود/ لغو تجمع یوم العباس زنجان در روز هشتم محرم

حسينيه زنجان

فرماندار زنجان گفت: به دلیل وضعیت قرمز زنجان در ابتلا به کرونا، اجتماع عظیم حسنیه اعظم زنجان که همه ساله با حضور خیل عظیم دوستداران ابا عبدالله الحسین (ع) در یوم العباس در روز 8 (محرم ) و مراسم 11 محرم برگزار می شد امکان برگزاری دسته عزاداری وجود ندارد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ایلنا، رضا عسگری امروز با اعلام این خبر ، به خبرنگار ایلنا در زنجان، گفت: به دلیل قرار گرفتن استان زنجان در وضعیت قرمز و شهرستان زنجان در وضعیت هشدار در سالجاری هیچ مجوزی برای برگزاری تجمعات مذهبی و دسته های عزاداری در زنجان صادر نمی‌شود.

فرماندار زنجان، افزود: طبق این مصوبه اجتماع عظیم حسنیه اعظم زنجان که همه ساله با حضور خیل عظیم دوستداران ابا عبدالله الحسین (ع) در یوم العباس در روز 8 (محرم ) و مراسم 11 محرم برگزار می شد امکان برگزاری دسته عزاداری وجود ند ارد.

عسگری، در ادامه با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در روزهای اخیر وضعیت استان را از نظر آمار ابتلا و فوتی ها مطلوب اعلام کرد و گفت: شهرستان زنجان فعلا در وضعیت قرمز و هشدار قرار دارد و این در حالی است که پیش تر مسئولانی در استان زنجان از برگزاری این مراسمات و تجمعات و دسته های هیئات مذهبی در زنجان خبر داده بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.