یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰

کدام سهام ها امروز بیشترین رشد را تجربه کردند؟

بورس

امروز سهامداران شرکت‌های بانک تجارت، سرمایه‌گذاری غدیر و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، کشاورزی و دامپروری بینالود و سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش قدس آنلاین، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۴۴هزار و ۲۲۷واحدی، در ارتفاع ۲ ‌میلیون و ۷۸هزار و ۴۲۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۴۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۷هزار و ۶۱میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۹۵۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بانک تجارت، سرمایه‌گذاری غدیر و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های گروه دارویی برکت، داروسازی اسوه و شیمی دارویی داروپخش بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/05/19

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۲میلیارد و ۸۱۵میلیون ورقه به‌ارزش ۷هزار و ۲۳۵میلیارد تومان در ۸۵۱هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۱۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۱هزار و ۵۳۵واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، کشاورزی و دامپروری بینالود و سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، بیمه معلم و دامداری تلیسه نمونه  بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع: خبر آنلاین

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.