سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶

کنکور در موعد مقرر برگزار می شود/تعویق یک ماهه کنکور لغو شد

کنکور

وزرای بهداشت و علوم در بیانیه مشترک اعلام کردند کنکور در تاریخ مصوب قبلی برگزار می شود.

به گزارش قدس آنلاین، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری در بیانیه مشترکی با اشاره به عدم تایید تغییر تاریخ برگزاری آزمون سراسری از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، یادآور شدند که این آزمون با همکاری استانداران، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی در تاریخ قبلی یعنی 29 مرداد تا یک شهریور، برگزار می شود.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی 

پیرو اعلام نیاز به زمان بیشتر جهت برگزاری آزمون سراسری توسط مجریان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها  به نیت یافتن فضای مناسب برای برگزاری منطبق با پروتکل های سختگیرانه، مشروط به تایید تغییر تاریخ در ستاد ملی مدیریت کرونا، از آنجا که این تغییر بدلایل متعدد مورد تایید ستاد قرار نگرفت، مقرر شد با همکاری استانداران محترم، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی، کمبود فضاها و تجهیزات مورد نیاز جهت اعمال و اجرای پروتکل ها مهیا و آزمون سراسری در تاریخ مصوب قبلی ستاد ملی مدیریت کرونا (در روزهای 29-30 و 31 مرداد و یکم شهریورماه) برگزار گردد.

 دکتر سعید نمکی

دکتر منصور غلامی

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

نظرات

 • زهرا ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۶
  2 0
  جواب اختلافات شما رو رو ما باید بدیم خداازتون نگذره
 • صبا ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۵۳
  2 0
  یعنی فاصله یک متر و نیم، اسمش میشه رعایت پروتکل‌های بهداشتی؟؟!!! این چه پروتکلیه؟!!! فاصله صندلی‌ها سالها پیش همیشه همین بوده! پس چی تغییر کرده! همین که هر کی خودش ماسک بزنه و بیاد سر جلسه! شما چیکار کردید!!؟؟؟
 • نازنین ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۵۵
  2 0
  واقعا این کارا چیه میکنید؟!؟!بازیچه دست شماییم!؟! همین یه روز میدونید چ اسیبی زد بهمون!؟؟
 • M ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۸
  2 0
  ای کاش می شد که به تعویق می افتاد !!
 • سارا ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۱
  1 0
  واقعا متاسفم که دولتمردای این مملکت انقدر بی‌فکر و بی‌مسئولیت هستند ... انقدر جون بچه‌های مردم بی‌ارزش هست!!؟ اگه تا حالا فکر میکردیم داره پروتکلی رعایت میشه که دیگه خودتون به زبون خودتون گفتید که نمیتونید تو این فرصت، شرایط برای رعایت همه پروتکل‌ها رو فراهم کنید!!!
 • علی ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۷
  1 0
  فقط باید خندید
 • غزل ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۱:۱۹
  1 0
  من نفهمیدم یعنی این مسئولین محترم میخوان تو کمتر از یک هفته واسه کنکور با رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه برنامه‌ریزی کنند!! یا کلا بی‌خیال سخت‌گیری شدند و همونطوری که کنکورهای قبلی رو بدون رعایت کوچکترین پروتکلی برگزار کردند ، میخوان اینم برگزار کنند؟!!! بماند که تو این کنکور‌های برگزار شده کلی تقلب شد...
 • ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۷
  1 0
  خدا خودش جواب ناحقی که در این برگذاری کنکور شد رو بده من و خانوادم درگیر این بیماری بودیم و من اصلا روحیه خوبی برای امتحان دادن رو ندارم خدا جوابتون رو بده
 • بچه کنکوری ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۳
  1 0
  شما نمی توانستید اول سه گروه باهم مشورت کنید بعد اعلام کنید .حتما می خواهید روی روح وروان بچه ها وخانواده ها راه بروید وله شون کنید .از دست بی مدیریتی شما !!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.