دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸

آغاز به کار نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک از اول شهریور

شماره‌گذاری خودروهای صفر

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: از روز شنبه هفته آینده- اول شهریورماه سال جاری- ۲ مرکز تعویض پلاک اتحاد در شرق تهران و تعویض پلاک الغدیر در یافت آباد تهران با تمام ظرفیت صرفا با اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به مراجعان خدمات رسانی خواهد کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ علی محمدی گفت: برابر تدبیر رئیس پلیس راهور ناجا طرح نوبت دهی اینترنتی از روز یکشنبه ۱۹ مرداد ماه با ظرفیت یک سالن از هر کدام از دو مرکز تعویض پلاک خاوران در شرق تهران و تعویض پلاک میثم در غرب تهران به صورت آزمایشی آغاز شده بود.

وی افزود: این طرح که به منظور جلوگیری از تجمع در مراکز شماره گذاری و تسهیل در ارائه خدمات طراحی شده است از روز شنبه هفته آینده در دو مرکز تعویض پلاک اتحاد در شرق تهران و تعویض پلاک الغدیر در یافت آباد تهران با تمام ظرفیت صرفا با اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی nobatdehi.epolice.ir و سایت راهور۱۲۰ به مراجعان خدمات رسانی خواهند کرد.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: مرکز چیتگر، باقرشهر و بخشی از ظرفیت مرکز میثم و خاوران فعلا به صورت حضوری خدمات رسانی می کنند که به زودی تمام مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تهران و مراکز استانها با اخذ نوبت دهی اینترنتی خدمات رسانی خواهند کرد.

وی اضافه کرد: تمام مراکز به صورت حضوری و اینترنتی خدمات رسانی می کنند همچنین درب ورودی به مراکز برای مراجعان اینترنتی به صورت جداگانه تعبیه شده و از ورودی مربوطه وارد مرکز شماره گذاری می شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.