چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴

مسؤولیت اخراج رحمتی و نتایج شهرخودرو را برعهده می‌گیرم

سهراب بختیاری زاده

سرمربی شهر خودرو گفت: نتیجه بازی فردا با نساجی هرچه که باشد را برعهده می‌گیریم.

به گزارش قدس آنلاین، سهراب بختیاری‌زاده در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران در مشهد اظهار کرد: من فکر می‌کنم در چهار بازی گذشته شهرخودرو شایسته پیروزی بود ولی بنا به دلایل مختلف نتوانستیم پیروز شویم.

سرمربی شهر خودرو ادامه داد: متاسفانه بازی آخر مقابل سپاهان که بازی رو در رو و به نوعی فینال لیگ برتر برای کسب سهمیه بود از دست دادیم که دو دلیل عمده داشت، اول این که فکر می‌کنم سپاهان از امتیاز میزبانی برخوردار بود و خود ما هم خیلی صادقانه شکل خوب هفته‌های قبل را نداشتیم و  بازی با کیفیتی که مقابل استقلال تهران ارائه دادیم را نداشتیم، تفکرمان این بود که در اصفهان امتیاز بگیریم، اما نتوانست نمایش خوبمان را نشان دهیم.

وی در خصوص بازی فردا تصریح کرد: در بازی فردا درست است که پیروزی به ما کمک نمی‌کند در جدول جایگاه بهتری داشته باشیم، اما تمام تلاش مجموعه شهرخودرو این است که لیگ را با پیروزی به پایان برسانیم و در حالی که هفته‌های پایانی خیلی سنگین شد و بازی های دشواری بود، امیدوارم روز خوبی را رقم بزنیم.

بختیاری‌زاده خاطرنشان کرد: لیگ با بازی مقابل نساجی به پایان می‌رسد بعد از آن باید خیلی سریع تیم شهرخودرو ریکاوری کند و برای بازی‌های آسیا آماده شود این بازی می‌تواند شروع خوبی باشد تا بتوانیم در بازی‌های آسیایی آبرومندانه ظاهر شویم.

سرمربی شهر خودرو تاکید کرد: چنانچه بخواهم در مورد تیم خوب نساجی نکاتی را اشاره کنم مهمترین آن این است که تیم نساجی نشان داده که نتایج خوبی را کسب کرده و توانسته مقابل تیم‌های بزرگی مانند استقلال و سپاهان امتیاز بگیرد، این تیم قابل احترام است، اما فوتبال را ساده انجام می‌دهند و خیلی پرتلاش؛ این مسئله‌ای است که به آن واقف هستیم، ولی چه نساجی چه تیم دیگری ما با احترام مانند بازی‌های دیگر در مشهد آنها را تحت فشار قرار می‌دهیم همانطور که در چند بازی اخیر می‌توانستیم پیروزی باشیم ولی خودمان نتوانستیم فرصت‌ها را تبدیل به گل کنیم.

وی درخصوص شرایط رحمتی عنوان کرد: نمی‌خواهم تمرکز مجموعه را به سمت غیرفوتبالی ببرم، اما تشکر می‌کنم از مدیریت باشگاه شهر خودرو که به نوعی با حمایت از تصمیم بنده در مورد این مسئله از اصول و اصالت فوتبال دفاع کردند، صادقانه بیان کنم تا زمانی که بنده سرمربی شهر خودرو هستم هر بازیکنی که در چهارچوب انضباطی نباشد هیچ شانسی برای ماندن در مجموعه ندارد این یک تفکر ساده در فوتبال حرفه‌ای است چیزی که برای ما مهم است بازی فردا است.

بختیاری‌زاده با اشاره به اینکه نتیجه فردا هرچه که باشد را برعهده می‌گیریم، ادامه داد: من حتی باخت مقابل تیم پارس جنوبی جم بدون اینکه در ارنج تیم دخالتی داشته باشم به گردن می‌گیرم، چرا که از لحظه‌ای که وارد مجموعه شدم می دانستم برد و باخت جزئی از فوتبال است چیزی که می‌تواند خیلی از بردن و باختن مهم‌تر باشد رفتار حرفه‌ای همه ارکان باشگاه است،  امیدوارم در شهرخودرو به صورت یک فرهنگ درآید بعد از لیگ در مورد بازیکنان و مربیان صحبت می‌شود اصول حرفه‌ای ثابت است باید پایدار بماند؛ آن وقت مسائل فنی درست می‌شود.

سرمربی شهر خودرو همچنین درخصوص اشتباهات داوری در چند بازی گذشته، اظهار کرد: شهرخودرو تیمی بود که در بازی‌های تاثیرگذار اشتباهات فاحش داوری شانس را از آن گرفت به اندازه کافی در این خصوص صحبت کردیم احترام می‌گذاریم به جامعه داوری و امیدوارم سال آینده شرایط بهتر باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);