چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲

دستگیری عاملان آتش سوزی کارخانه قطعات خودرو در رباط کریم تهران

دستگیری

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری عاملان آتش سوزی عمدی کارخانه قطعات خودرو که ساعت ٣:١٥ روز چهارشنبه ٢٩ مرداد ماه امسال در شهرک صنعتی نصیرآباد این شهرستان اتفاق افتاد، خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، در این حادثه حدود چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع از این سوله‌ها به همراه مقدار قابل توجهی از قطعات خودرو داخل آنها طعمه حریق شد.

سرهنگ "شیخ مراد مرادی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع آتش سوزی عمدی کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرک صنعتی نصیرآباد بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی طی بررسی های تخصصی و انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به دستگیری ۲ متهم که در همان کارخانه مشغول کار بودند، شدند.

سرهنگ مرادی ادامه داد: متهمان در بازجویی های پلیسی لب به اعتراف گشوده و اقرار کردند،که توسط برادر صاحب کارخانه که با وی اختلاف مالی دارد اجیر شده و پس از دریافت مبلغ یک میلیارد ریال از سوی او اقدام به آتش زدن یکی از انبارهای کارخانه کرده و با توجه به گسترده بودن آتش به سایر سوله ها نیز سرایت کرده و باعث خسارت فراوان شده است.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده قضائی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، شهرک صنعتی نصیرآباد به وسعت ۲۶۰ هکتار در ٢ کیلومتری شهرستان رباط‌کریم و کیلومتر ۳۰ جاده قدیم تهران - ساوه واقع است.

در این شهرک واحدها و کارخانه‌های صنعتی متعددی نظیر مواد غذایی و آشامیدنی، مواد شیمیایی و پلاستیک، قطعات فلزی و ماشین‌سازی، قطعات برق و الکترونیک، مواد نساجی و پوشاک و مواد سلولزی و کانی غیرفلزی فعال است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.