پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

در آخرین جمعه مرداد ماه

محورهای مواصلاتی مازندران با محدودیت ترافیکی روبروست

محدودیت ترافیکی

ساری- مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از تا روز شنبه اول شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه ۲۹ مردادماه آغاز شد تا ساعت ۶ صبح روز شنبه اول شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در آمده است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستفر در محل از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج – تهران یک طرفه می شود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز، عنوان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهار شنبه ۲۹ مردادماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مردادماه از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی، اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۲ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.