شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷

تظاهرات علیه نتانیاهو در قدس اشغالی

درگیری مخالفان و موافقان نتانیاهو

تظاهرات کنندگان بار دیگر با تجمع در نزدیکی محل اقامت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی، علیه وی شعار دادند.

به گزارش قدس آنلاین، معترضان به نخست وزیر رژیم صهیونیستی عصر شنبه با تجمع در محل اقامت نخست وزیر در قدس اشغالی بار دیگر علیه بنیامین نتانیاهو به تظاهرات پرداختند.

این تظاهرات در قدس اشغالی در حالی برگزار می‌شود که پلیس رژیم صهیونیستی هرگونه صدور مجوز برای برگزاری راهپیمایی را رد کرده بود.

بر اساس گزارش روزنامه هاآرتص، پلیس رژیم صهیونیستی به طور گسترده در اطراف محل برگزاری تظاهرات حضور یافته و ماشین‌های آب پاش  نیز در نزدیکی محل استقرار یافته‌اند.

معترضان که چند هفته است به طور مداوم علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات می‌کنند خواستار کناره‌گیری وی هستند.

طی هفته‌های گذشته ساکنان اراضی اشغالی مخالف سیاست‌های نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دست به برپایی تظاهرات علیه وی کرده و دامنه این تظاهرات به اطراف منزل او در خیابان «بالفور» کشیده شده است. معترضان با انتقاد از عملکرد ضعیف کابینه نتانیاهو در کنترل کرونا و پرونده‌های فساد مالی او و همسرش، خواستار استعفای هرچه سریعتر او شده‌اند.

افزایش روز افزون معترضان و مخالفان نتانیاهو در سایه تحولات مرزهای شمالی، باعث شده است که برخی از تحلیلگران صهیونیست، اختلاف و دودستگی در جامعه صهیونیست و احزاب سیاسی فلسطین اشغالی را به، دودستگی بنی اسرائیل در تاریخ قبل از فروپاشی دولت آن‌ها در فلسطین تاریخی تشبیه کرده و در باره آن هشدار دهند. 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.