جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷

در آخرین روز از کنوانسیون ملی جمهوریخواه؛

ترامپ نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا را پذیرفت

ترامپ

رئیس جمهور کنونی ایالات متحده در چهارمین روز از برگزاری کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه و در سخنرانی پایانی آن، بطور رسمی نامزدی این حزب در انتخابات ۲۰۲۰ را پذیرفت.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اسپوتنیک، «دونالد ترامپ» روز پنج شنبه و در چهارمین و آخرین روز از برگزاری کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه به ادای سخنرانی نهایی پرداخت و در این سخنرانی نامزدی حزب جمهوریخواه را که از سوی این حزب به وی پیشنهاد شده بود، پذیرفت.

ترامپ در این سخنرانی گفت: «با قلبی آکنده از سپاس و خوش بینی بیکران، مفتخرم که نامزدی [حزب جمهوریخواه] برای ریاست جمهوری ایالات متحده را بپذیرم».

گفتنی است که در کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه افرادی همچون «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس جمهور، «میچ مک کانل» رهبر اکثریت مجلس سنا، «جف فن درو» نماینده کنگره آمریکا، «رودی جولیانی» وکیل شخصی ترامپ، «کوین مک کارتی» رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا نیز سخنرانی کردند.

گزارشها حاکی از آن است که پیش از سخنرانی رئیس جمهور در کنوانسیون ملی جمهوریخواه، گروهی از معترضان در میدان لافایت در محوطه بیرونی کاخ سفید تجمع کرده و با در دست داشتن پوسترهایی ضمن اعلام حمایت خود از جنبش «جان سیاهپوستان ارزش دارد»، از مردم خواستند که برای اخراج ترامپ از کاخ سفید به رقیب وی رأی دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.