شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

نیاز ۹ هزار میلیارد تومانی بیش از هزار پروژه در خراسان رضوی برای رسیدن به خط پایان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: برای هزار و ۱۴۵ پروژه آماده بهره برداری در خراسان رضوی، ۹ هزار و ۴۷۶ میلیارد تومان اعتبار برآورد شده است.

به گزارش قدس آنلاین،  علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، به آماری از پروژه‌های اجرا شده و در دست پیگیری اشاره کرد و گفت: هزار و ۱۴۵ پروژه در خراسان رضوی آماده بهره برداری هستند که شماری از آن‌ها در هفته دولت افتتاح خواهند شد.
او افزود: رقم سرمایه گذاری این پروژه‌ها، ۹ هزار و ۴۷۶ میلیارد تومان برآورد شده است. بیش از ۷ هزار میلیارد تومان از این میزان در قالب ۲۳۱ پروژه اقتصادی محقق گردید و عمدتاً نیز با مدیریت بخش خصوصی پیگیری شده و به سرانجام می‌رسند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: همچنین تاکنون هزار و ۲۷۶ تفاهم‌نامه با معین‌های اقتصادی استان برای پروژه‌های در دست اجرا به امضا رسیده است که مربوط به بخش‌های مختلف نظیر گردشگری، پزشکی، صنعت و معدن و... هستند.
رسولیان بیان کرد: مجموع سرمایه گذاری این پروژه‌ها ۲۳۳ هزار میلیارد تومان می‌باشد و متوسط پیشرفت فیزیکی آن‌ها نیز ۴۸ درصد برآورد می‌شود.
او از افتتاح برخی پروژه‌های اقتصادی از جمله در خواف، سرخس و مشهد در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: امسال پروژه‌های دارویی و پزشکی و از طرفی پروژه‌های آی تی و دانش بنیان مختلفی نیز در سطح استان کلید خوردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.