دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

بازار تمبر و اشیای قدیمی به لیست بازارهای مشهد اضافه شد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد

بازار تمبر و اشیای قدیمی در مشهد قرار است تا قبل از پایان شهریورماه راه‌اندازی شود.

به گزارش قدس آنلاین، مسعود رضوی مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: بازار بعدی‌ای که در دست اجرا داریم بازار تمبر و اشیای قدیمی است و قرار است تا قبل از پایان شهریورماه این‌بازار راه‌اندازی شود.
او از ساماندهی ۲۰۰۰ کسب‌وکار خرد برای ایجاد مشاغل کوچک در شهر خبر داد و افزود: با توجه به وارد آمدن آسیب جدی به برخی مشاغل با شیوع کرونا، تلاش می‌کنیم به منظور جهش تولید، امسال با ظرفیت چندبرابری، مشاغل خرد را در قالب بازارچه‌های محلی ساماندهی کنیم.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد با اعلام اینکه این بازارها بسته به وسعت به صورت سیار و تخصصی و با رویکرد شادابی شهری ایجاد می‌شود، بیان کرد: در این راه حمایت از اقشار آسیب‌پذیر را با هدف توسعه و احداث مجتمع‌های صنفی و کارگاهی در دستور کار قرار داده‌ایم.

بازار هنرمندان در مشهد

او همچنین درباره دیگراقدامات برای ساماندهی مشاغل غیررسمی این‌گونه تصریح کرد: در راستای حمایت از مشاغل خرد در شهر، راه‌اندازی یک بازار برای هنرمندان را در دستور کار داریم که در آن اشیا و لوازم زینتی و تزئینی، انگشتر و سنگ‌تراشی و نیز صنایع دستی عرضه می‌شود.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد تاکید کرد: مجوزهای لازم در این‌زمینه اخذ شده و قرار است این بازار روزهای جمعه و در فضایی مشخص به ارائه خدمات بپردازد و پس از آن طی برنامه‌ای مشخص، در آینده به صورت کلان‌تر خدمات ارائه بدهد.
رضوی اظهار کرد: اولین بازار از این مجموعه اکنون محصولات تولیدی زندانیان را عرضه می‌کند و آن‌ها مهارت‌هایی را که در زندان کسب کرده‌اند در قالب تولید محصول برای فروش در این بازارها ارائه خواهند کرد.
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.