چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

خداداد عزیزی:

برخی به گربه لگد نزده‌اند و سرمربی هستند

خداداد عزیزی

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: مربیانی در لیگ هستند که حتی به گربه هم لگد نزده‌اند، اما رحمتی بازیکن باتجربه‌ای است و جنم مربی‌گری دارد.

قدس آنلاین: خداداد عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اخباری که پیرامون اضافه شدنش به باشگاه شهرخودرو به عنوان مدیرفنی مطرح شده، اظهار کرد: در این خصوص هیچکس با من صحبتی نکرده‌ و نمی‌دانم از کجا این شایعه مطرح شده‌است.

وی در خصوص آغاز سرمربی‌گری مهدی رحمتی در فوتبال ایران و شهرخودرو خاطرنشان کرد: رحمتی رفیقم است و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. او کار سختی در پیش خواهد داشت. به رحمتی گفته‌ام که اگر در مشهد کاری از دستم برآید تا برایش انجام دهم، کوتاهی نخواهم‌کرد.

عزیزی در خصوص انتقادها از مهدی رحمتی به دلیل نداشتن مدرک مربی‌گری عنوان کرد: مهدی رحمتی بازیکن باتجربه‌ای است. مربیانی در لیگ داریم که به گربه هم لگد نزده‌اند، اما کار می‌کنند. بالاخره تمام فوتبالیست‌ها پس از پایان دوران فوتبال خود از یک جایی مربی‌گری را آغاز کرده‌اند. رحمتی به وسیله تجربه‌اش، کار کردن با مربیان مختلف و شخصیتی که دارد می‌تواند موفق شود، فکر می‌کنم رحمتی جنم این کار را داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال خراسان در خصوص عملکرد باشگاه شهرخودرو در انتخاب مهدی رحمتی گفت: مالکان تیم‌های خصوصی برای تیمشان تصمیم می‌گیرند. قرار نیست شهرخودرو به سرنوشت ابومسلم دچار شود. مالک یک تیم خصوصی شاید هزینه کرده که تیمش را آتش بزند. اینجا فوتبال اروپا نیست که سهام‌دارانش طرفداران تیم خود باشند. در ایران یک نفر از جیبش هزینه می‌کند و برای تیمش تصمیم می‌گیرد.

عزیزی یادآور شد: کم لطفی است که بخواهیم بگوییم مالک تیم خصوصی نگران تیمش نیست. مگر می‌شود کسی در سال ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومان هزینه کند و نگران تیمش نباشد؟ معمولا تیم‌های خصوصی در ایران همیشه دچار مشکل شده‌اند، اما امیداوارم شهرخودرو سرنوشت متفاوتی داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.