پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶

ازبکستان و تاجیکستان حریفان تدارکاتی ایران شدند

وحید هاشمیان

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: زمانی که اسکوچیچ به جمع‌بندی برسد، لیست تیم ملی را اعلام خواهد کرد.

قدس آنلاین: وحید هاشیمان در حاشیه کلاس دانش‌افزایی مربیان خراسانی در جمع خبرنگاران در خصوص جمع‌بندی ترکیب تیم ملی، اظهار کرد: چندین وقت است کارم را با اسکوچیچ آغاز کرده‌ام، در حد امکان بازی‌ها را از نزدیک تماشا کرده‌ایم و بازی‌هایی را هم که نتوانستیم از نزدیک تماشا کنیم روز بعد به همراه مربیان تیم ملی آنالیز کرده‌ایم، زمانی که اسکوچیچ به جمع‌بندی برسد، لیست تیم ملی را اعلام خواهد کرد.

مربی تیم ملی فوتبال ایران درباره برنامه‌های اسکوچیچ برای تیم ملی، خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل شرایط کرونا، تمام برنامه‌ریزی‌های انجام شده به تعویق افتاد، چنانچه در تاریخ‌های مقرر شده مشکلی به وجود نیاید بازی‌های دوستانه برگزار خواهد شد. 

وی ادامه داد: فدراسیون درصدد آن است تا با تیم‌هایی که آزاد هستند بازی دوستانه برگزار کند، ازبکستان و تاجیکستان قطعی شده، اما شرایط کرونا باعث شده برنامه‌یزی‌ها مدام به مشکل برخورد کند که فقط شامل ایران نمی‌شود.

هاشمیان در خصوص صعود تیم ملی به دوره بعد انتخابی جام جهانی، عنوان کرد: ایران مستحق بهترین‌ها است، بازیکنان خوبی داریم، متاسفانه به دلیل بدشانسی و عوامل حاشیه‌ای به عراق و بحرین بازی‌ را واگذار کردیم. امیدواریم نتایج بازی‌ها در دور برگشت جبران شود تا بهترین نتایج برای طرفداران فوتبال ایران رقم بخورد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.