شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

نمایش ۱۰ پرده از عاشورا

نمایشگاه «شور عاشورایی»

نمایشگاه «شور عاشورایی» با نمایش هشت اثر از محمدرضا محمدحسین و دو اثر از عباس بلوکی‌فر در گالری مجازی رسانگار، افتتاح شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای رسانه، چهارمین نمایشگاه گالری مجازی رسانگار فرهنگ‌سرای رسانه با نمایش آثاری از محمدرضا محمدحسین در سایت و اینستاگرام فرهنگ‌سرای رسانه افتتاح شد.

محمدرضا محمدحسین (حسینی) متولد سال ۴۸ در شمیران، از شاگردان عباس بلوکی‌فر و فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر و معماری است.

نمایشگاه «شور عاشورایی» با نمایش هشت اثر از محمدرضا محمدحسین و دو اثر از  عباس بلوکی‌فر ۱۵ تا ۲۵ شهریور ماه در گالری مجازی رسانگار برقرار است.

مصور کردن بیش از ۲۵پرده عاشورایی برای اماکن مذهبی، تکیه پایین تجریش، تکیه بالای تجریش، نخل کاشانک، حسینیه ائمه اطهار و برپایی بیش از ۲۰ نمایشگاه فردی و گروهی از سال ۷۱ تاکنون در کارنامه حرفه‌ای حسینی دیده می‌شود. 

حسینی این روزها در حال اجرای پرده عاشورایی «کآرام جان می‌رود» در فرهنگ‌سرای رسانه است، که در اربعین حسینی و پس از تکمیل، به عنوان یک محصول فاخر هنری به مزایده گذاشته می‌شود و عواید فروش آن صرف نیازمندان و عزاداران حسینی خواهد شد.

برای بازدید از این نمایشگاه به سایت رسمی فرهنگ‌سرای رسانه resaneh.farhangsara.ir و صفحه رسمی این مرکز در اینستاگرام @farhangsararesaneh مراجعه کنید.

گالری مجازی رسانگار با هدف حمایت از هنرمندان فراخوانی را ویژه هنرمندان حوزه تجسمی منتشر کرده است. برای نمایش آثار خود در این گالری مجازی رزومه و نمونه آثار خود را به نشانی resanegarartgallery@gmail.com ایمیل کنید یا از طریق نرم‌افزار واتس‌اپ به شماره تلفن ۰۹۲۲۳۶۷۶۸۰۱ ارسال کنید.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.