یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

ولایتی:

اهانت شارلی ابدو در ادامه پیاده‌سازی طرح اسلام‌هراسی است

ولایتی

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: اهانت شوم روزنامه شارلی ابدو در ادامه طرح‌ها و اقدامات مزورانه‌ای است که طی سالیان اخیر توسط جبهه غرب در مواجهه با گسترش فرهنگ اسلامی اجرا می‌شود.

قدس آنلاین: علی‌اکبر ولایتی دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی، در پی اقدام توهین آمیز نشریه شارلی ابدو به ارزش های اسلامی، با صدور بیانیه ای  این اقدام را محکوم و تاکید کرد: اهانت شوم مجله شارلی ابدو در ادامه طرح‌ها و اقدامات مزورانه ای است که طی سالیان اخیر توسط مثلث شوم آمریکا، صهیونیسم بین الملل و  جبهه غرب در مواجهه با گسترش فرهنگ و مکتب سراسر نورانی اسلام و پیاده سازی طرح اسلام هراسی بار دیگر در فرانسه در حال اجراست.

وی با بیان اینکه مجمع جهانی بیداری اسلامی این جنایت و  اهانت بزرگ به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام را محکوم می کند، آورده است: از تمامی مسلمانان جهان می خواهیم با حفظ هوشیاری و تیز بینی، طراحان و سیاست گذاران توطئه های ضد اسلامی را در انجام چنین اقداماتی ناکام گذارند.  

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:   

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (الصف: ۸)

رشد اسلام گرایی و ابلاغ پیام رحمت، مهربانی و مودت دین مبین اسلام در بین مردم جهان، بار دیگر دشمنان تاریخی را بر آن داشت تا با پست‌ترین ابزار و روش‌ها، تروریسم دینی و مذهبی، توهین به مقدسات و پاک ترین مخلوق عالم هستی حضرت محمد(ص)، ذات پلید و شیطانی خود را نمایان سازند.

اهانت شوم مجله شارلی ابدو در ادامه طرح‌ها و اقدامات مزورانه ای است که طی سالیان اخیر توسط مثلث شوم آمریکا، صهیونیسم بین الملل و  جبهه غرب در مواجهه با گسترش فرهنگ و مکتب سراسر نورانی اسلام و پیاده سازی طرح اسلام هراسی بار دیگر در فرانسه در حال اجراست. تشکیل و تقویت گروه های تروریستی به نام اسلام، اهانت چند باره به شخصیت پیامبر خاتم (ص)، مخدوش کردن چهره اسلام مودت و رحمت، جسارت به کتاب آسمانی مسلمانان قرآن کریم، ساخت فیلم و انیمیشن موهن و ... بخشی از اقداماتی موهن فرهنگی است که در کنار اقدامات نظامی، سیاسی و اقتصادی همچون ترور، تحریم، تطمیع، جنگ، سازش و معامله  تلاش دارد اسلام  و مسلمانان را از مسیر  پیشرفت و تمدن بشری عقب نگاه داشته و از رسیدن پیام صلح و دوستی  اسلام ناب به قلب های پاک جلوگیری نماید.  

حال که دشمنان قسم خورده به انحای گوناگون با نور لایزال الهی به جنگ پرداخته‌اند و با هزینه میلیاردها دلار پول نفتی کشورهای مسلمان، به  انحراف و جنگ با آنان پرداخته‌اند و حتی از حمایت علنی و عملی دولتمردان خود بهره می‌گیرند و در امر باطل خود همراهی و همکاری دارند، بر تمام مسلمانان و آزادیخواهان جهان واجب است تا با اتحاد، انسجام، روشنگری، بصیرت  بینش دینی و با حرکت هوشمند و هماهنگ جمعی از بالاترین سطوح رسمی تا اقشار جوامع اسلامی نسبت به محکومیت این گونه حرکات خزنده و شوم موضع علنی صریح و جسورانه ای اتخاذ نمایند تا دشمن زبون احساس قدرت و جسارت بیشتر به خود راه ندهد و التیامی بر قلب شکسته میلیاردها انسان آزدایخواه در سرتاسر جهان باشد.  

مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم کردن این جنایت و  اهانت بزرگ به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام، از تمامی مسلمانان جهان می خواهد با حفظ هوشیاری و تیز بینی، طراحان و سیاست گذاران توطئه های ضد اسلامی را در انجام چنین اقداماتی ناکام گذارند.       

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.